Mobil Ocak 14, 2020 11:00

Yeni yılın ilk 15 günüde en beğenilen akıllı telefonlar! Sony??

Bir çok insanın en çok vakit geçirdiği teknolojik ürün kuşkusuz akıllı telefonlar. Peki 2020'nin ilk on beş gününde en beğenilen akıllı telefonlar hangileri??
Yeni yılın ilk 15 günüde en beğenilen akıllı telefonlar! Sony??

Tüm dünyada yeni yıl ile beraber bir çok şey değişirken, ilk 15 gün içinde en beğenilen 10 cihaz şaşırtıcı bir liste ile karşımıza çıktı. Özellikle CES 2020 etkinliğinin en iyisi olan Samsung, uzun zamandır sessiz olan Coolpad, dünyanın en büyük inşaat firmalarından biri olan Cat‘de dahil olmak üzere bir çok marka gövde gösterisi yaparak dünya pazarına göz kırptı. Ancak bu gövde gösterisi henüz “2020’nin ilk iki haftasında ki en popüler akıllı telefonlar” listesini değiştirmedi. Yeni yılın ilk 2 haftasında en beğenilen akıllı telefonlar  hangileri oldu?

Yapılan bir listede, Samsung ve Xiaomi’nin oldukça baskın olduğu ve ilk iki haftada Sony’nin Xperia X5 Plus cihazının da oldukça ilgi gördüğü vurgulandı. Peki yapılan liste de hangi cihazlar var? İşte sorunuzun cevabı…

En beğenilen telefonlar

En beğenilen telefonlar

2020’nin en çok ilgi gören ilk 10 cihazı

  1. Xiaomi Redmi Note 8 Pro
  2. Samsung Galaxy A51
  3. Samsung Galaxy S10 Lite
  4. Xiaomi Redmi Note 8
  5. Samsung Galaxy Note10 Lite
  6. Sony Xperia 5 Plus
  7. Xiaomi Mi Note 10 Pro
  8. Samsung Galaxy A71
  9. Samsung Galaxy A50
  10. Apple iPhone 11 Pro Max

Yapılan listeye detaylıca baktığımız zaman Samsung’dan beş farklı model ile karşılaşıyoruz. Hem de bu cihazlardan iki tanesinin “Lite” model olarak piyasaya sunulması dikkat çekici bir konu. Listenin ikinci sırasında üç model ile Xiaomi bulunuyor. Note 8 serisi oldukça beğenilmiş olacak ki hem Pro sürümü, hem de standart sürümü oldukça ilgi görmüş durumda. Listede Apple’ın ve Sony’nin birer cihazı bulunurken, bir süredir kötü gidişata dur demek isteyen Sony sonunda emeklerinin karşılığını Xperia 5 Plus modeli ile bir nebze de olsa almış durumda. Listenin son sırasında yer alan iPhone 11 Pro Max ise Apple’ın şuan ki en güçlü iPhone’u olarak bizi karşılıyor.

Henüz on beş günlük bir süre zarfında oluşturulan bu liste, önümüzde ki günlerde çok farklı bir hal alarak karşımıza çıkacak. Bakalım önümüzde ki uzun bir yıl boyunca listeye kimler gelecek, kimler gidecek… Hep birlikte göreceğiz.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.