Ana sayfa » Mobil » Xiaomi Mi 10 kamerası hakkında büyük iddia! Doğruysa ortalık karışır

Xiaomi Mi 10 kamerası hakkında büyük iddia! Doğruysa ortalık karışır

Xiaomi Mi 10 kamerası hakkında büyük iddia! Doğruysa ortalık karışır

2020 yılına damga vurmak isteyen Xiaomi yeni amiral gemisinin kameralarıyla çığır açmak istiyor. Söylentilere göre Xiaomi Mi 10 256 megapiksel ile gelecek.

Her geçen gün gelişen telefon piyasasında şüphesiz kullanıcıların en çok dikkat ettiği konuların başında kamera geliyor. Elbette sensörler hakkında fazla bilgisi olmaya insanlar, kamera konusunda kağıt üstünde ki değerleri baz alarak karşılaştırma yapmak zorunda kalıyor. Xiaomi Mi 10 hakkında  yapılan son iddialara baktığımızda  cihazın kağıt üstünde ki megapiksel değerinin daha önce sızdırılan 64 Megapiksel olacağını söylüyordu. Kısa süre önce ortaya atılan bir iddiaya göre ise 108 megapiksel olacağı doğrultusundaydı.

Özellikle bir kaç gün önce 64 megapiksel olacağı söylenen Xiaomi‘nin amiral gemisinin, bu kadar kısa bir sürede bu kadar ciddi bir fark ile tekrar karşımıza çıkmasının en büyük sebebi şüphesiz Mi 10 ile birlikte bir üst model olan Mi 10 Pro‘nun da çıkacak olması. Ancak Xiaomi’nin sızıntıları yangın yeri gibi. Her geçen gün sızıntılar ve iddialar artıyor.

Bugün aldığımız bir habere göre Xiaomi Mi10  256 megapiksel gibi ilginç ve yüksek olan kamera ile gelecek. Artık cihazın tanıtımına ramak kaldı ve gerçekten şu son zamanda ortaya atılan neredeyse her iddiaya inanır olduk. Bugün bizlere gelen ekran görüntüsü de MIUI kamera arayüzüne ait ve cihazda 256 megapiksellik bir çekim modu mevcut. Ancak biliyorsunuz ki Çinli şirket 2 adet Mi 10 tanıtacak. Tahminlerimize göre eğer doğruysa 256 megapiksel kamera Mi 10 Pro’ya ait gibi görünüyor. Fakat şirket onaylamadan kesin bir şey söylemek doğru olmaz. Bakalım önümüzdeki günlerde ne gibi gelişmeler olacak? Detayları sitemizden sizlere aktaracağız.

 

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.