Mobil Ocak 14, 2020 20:00

Vivo APEX 2020 fena geliyor! MWC2020 karışacak beyler

Bugün bir anda Vivo APEX 2020 ile ilgili bilgiler gelmeye başladı. Mobil Dünya Kongresi kapsamında tanışacağımız yeni APEX bize ne sunacak?
Vivo APEX 2020 fena geliyor! MWC2020 karışacak beyler

Vivo, akıllı telefon pazarını ciddi anlamda yönlendiren üreticilerin başında gelmektedir. Hatırlarsanız ilk pop-up kameralı telefonu, ilk ekran altından parmak izi okuma sensörü olan telefonu (ilk nesil Vivo APEX), ilk şelale ekran tasarımını Vivo hayatımıza soktu. Vivo önümüzdeki aylarda Türkiye pazarına girmeyi hedefliyor ve biz de kardeş sitemiz vivoburada.net ile Vivo severlerin en güncel haberleri almasını sağlıyoruz. Vivo ilk nesil APEX serisini Vivo NEX olarak hayatımıza soktu ve bugün de serinin üçüncü telefonu Vivo APEX 2020 ile ilgili ilk bilgiler gelmeye başladı.

Vivo bu yıl yapılacak Mobil Dünya Kongresi etkinliği kapsamında yeni nesil APEX serisini gözler önüne serecek. Bu telefonlar bildiğiniz üzere Vivo‘nun biraz gövde gösterisi yaptığı ürünler oluyor. Vivo ve OPPO bir noktada Ar-Ge gelişimini birlikte yürütüyor ve bundan dolayı da yeni nesil APEX serisinde ekran altı kamera teknolojisinin kullanılması oldukça muhtemel görünüyor. Oppo ekran altı kamera

Telefon ile ilgili fazla bilgi yok ama Vivo bugün bir davetiye ile yeni nesil APEX dağıtımına biz basın mensuplarını davet etti. Biz de ekip olarak orada olacağız ve yeni telefonun detaylarını sizlere aktaracağız. Mobil Dünya Kongresi etkinliğinde tanıtılacak teknolojileri bizden takip edebilirsiniz. Bakalım Mobil Dünya Kongresi’nde bize neler tanıtılacak?

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.