Ana sayfa » Mobil » Samsung Galaxy Z Flip video görüntüsü ile karşımızda

Samsung Galaxy Z Flip video görüntüsü ile karşımızda

Samsung Galaxy Z Flip video görüntüsü ile karşımızda

Bir aydan daha kısa süre içinde tanışacağımız Samsung Galaxy Z Flip bugün en son hali ile karşımızda. Telefonun videosu resmen ortaya çıktı…

Samsung Mobil Dünya Kongresi 2020 için büyük bir hazırlık planlıyor. Bildiğiniz üzere Samsung 11 Şubat tarihinde yani Mobil Dünya Kongresinin başlamasına 11 gün kala bir lansman yapacak ve bu lansmanda yeni nesil Galaxy S ailesi ile Galaxy Fold serisinin devam telefonunu gözler önüne serecek. Galaxy Fold her açıdan yetersiz bir telefondu ve Samsung tüm bu tasarımsal sorunları, donanımsal sorunları geride bırakmak istiyor. Bugün isminin Samsung Galaxy Z Flip olacağı kesinleşen telefonun render video görselleri yayınlandı.

Videoya baktığımızda telefonun resmen muhteşem göründüğünü söyleyebiliriz. Ekran katlama yerinin arasında aralık olmadığını ve ekran tam olarak açıldığında da arada oluk gibi bir efektin bulunmadığını görüyoruz. İşte sızan render video…

Videonun render video olduğunu biliyoruz ama bu render videolar her sene gerçek ürünü yansıtan videolar oluyor. Bunun da nihai ürünü yansıttığını düşünüyoruz. Samsung’un yeni mıknatıslı bir menteşe üzerinde çalıştığı söyleniyordu ve gördüğümüz kadarıyla da Samsung yeni bir menteşe sistemi ile karşımıza çıkacak.

Arkada telefonu açmadan da bir OELD ekran ile bildirimleri, aramaları, mailleri kontrol edebileceğiz. Ana kamera tarafında ise çift kamera teknolojisi kullanılacak.

Bakalım Samsung bu telefonu hangi fiyattan ve hangi yonga eti ile pazara sunacak? Bazı görüşler telefonun Snapdragon 855 yonga seti ile geleceğini söylese de böyle bir telefonun 5G olmadan pazara sunulması oldukça saçma olacaktır. Bakalım X50 modemi telefonda bulunacak mı?

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.