Ana sayfa » Mobil » Detaylar netleşiyor! Samsung Galaxy S20 RAM kapasitesi belli oldu

Detaylar netleşiyor! Samsung Galaxy S20 RAM kapasitesi belli oldu

Detaylar netleşiyor! Samsung Galaxy S20 RAM kapasitesi belli oldu

2020 yılına bomba gibi giren Kore devi Samsung, yeni amiral gemisi Samsung Galaxy S20 ‘de 12 GB RAM’mi tercih edecek? İşte sorunuzun cevabı…

Her geçen gün yeni iddialar ve sızıntılar ile gündeme gelen ve bir çok kişinin merakla beklediği Galaxy S20; bu kez sadece kendisi ile değil, tüm Galaxy S20 ailesi ile gündeme gelmiş durumda. Geçtiğimiz günlerde 10x Optik zoom yapabilen kamerası ile karşımıza çıkan Galaxy S20, 5G desteği ile birlikte gelecek. Samsung Galaxy S20 Ultra‘da ise 108 MP çözünürlüğünde bir kamera olacağı artık netleşti diyebiliriz.

"<yoastmark

Şimdi ise RAM tarafında yapılan bir iddia, sadece tek bir modeli değil, Galaxy S20 ailesinin tamamını etkiliyor. Öyle ki yeni iddia doğrultusunda Galaxy S20 serisinde ki tüm cihazlar 12 GB RAM ile birlikte kullanıcıların beğenisine sunulacak. Bunun yanı sıra model isimlendirmesinde “e” ismini tercih etmeyecek olan Samsung, “e” yerine farklı bir isim tercih edecek.

Hatırlayacağınız üzere bir önceki S serisinde çoğunlukla 8 GB RAM kapasiteli cihazlar tercih eden Samsung, en azından yeni seri ile daha güçlü bir şekilde karşımıza çıkacak. Cihaz hakkında daha önce çıkan “120Hz mi 60Hz mi?” tartışmaları da devam ederken, yeni iddialar ve sızıntılar paylaşıldıkça bilgileri siz değerli okuyucularımız ile paylaşacağız. Ancak şimdilik Samsung Galaxy S20 serisi hakkında söylenen genel bilgiler bu şekilde…

Bakalım Samsung bizi şaşırtacak mı? Hep birlikte göreceğiz…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.