Ana sayfa » Mobil » Xiaomi Black Shark 3 RAM konusunda çıtayı Allahuekber Dağları’na çıkarıyor!

Xiaomi Black Shark 3 RAM konusunda çıtayı Allahuekber Dağları’na çıkarıyor!

Xiaomi Black Shark 3 RAM konusunda çıtayı Allahuekber Dağları’na çıkarıyor!

Xiaomi’nin oyuncu odaklı telefonu Xiaomi Black Shark 3, RAM konusunda çıtayı Allahuekber Dağları’na çıkarıyor! Bu telefon tam RAM canavarı!

Oyuncu telefonu kavramını Black Shark modeli ile hayatımıza sokan Xiaomi, bu alanda ürettiği telefonlar ile büyük beğeni toplamıştı. Üst segment yonga setlerini sıvı soğutma gibi ilginç çözümler ile soğutarak daha uzun oyun deneyimi sunan bu telefonun yeni modelinin yolda olduğunu geçtiğimiz günlerde sizlere aktarmıştık. Bugün ise bu modele ait yeni bilgiler geldi.

Xiaomi’nin Black Shark 3 modeli ile RAM konusunda çıtayı Allahuekber Dağları’na çıkaracağı söyleniyor. 5G özelliğine sahip olacak olan bu modelde Qualcomm’un Snapdragon 865 yonga seti yer alacak. 16 GB RAM hayır depolama birimi değil bildiğiniz RAM! ile gelecek olan telefon, performans testlerinde kırılması güç bir puan alacak gibi görünüyor.

Black Shark 3, oyuncuları Play Store’daki oyunların yanında emülatörleri PC kıvamında sunması ile kendine çekecek gibi görünüyor. Emülatör konusunda eline su dökülmesi imkansız görünen bu model, PSP ve GameCube oyunlarını en yüksek ayarlarda takılma olmadan çalıştıracak.

Xiaomi Black Shark 3

RAM konusunda elini korkak alıştırmayan Xiaomi’nin bu modeli önümüzdeki aylarda tanıtması bekleniyor. Selefi gibi 6.39 inç civarında ekran ile geleceği söylenen bu model için Nintendo Switch benzeri fiziki kontrolcü aksesuarlarına sahip olacak.

İşlemci soğutma konusunda Xiaomi’nin henüz nasıl bir hamle yapacağı bilinmiyor. Bakalım Çinli firma 2020 yılında oyuncu telefonu alanında sunacağı yenilikler ile sektöre yeni bir soluk kazandırabilecek mi?

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.