Ana sayfa » Mobil » İşte karşınızda 4 kamerası ile Meizu 17! Türkiye’ye gelir mi?

İşte karşınızda 4 kamerası ile Meizu 17! Türkiye’ye gelir mi?

İşte karşınızda 4 kamerası ile Meizu 17! Türkiye’ye gelir mi?

Bir süredir haberleri ve görselleri sızdırılan Meizu 17 ile ilgili ilk resmi görsel ortaya çıktı. Peki telefon ne zaman tanıtılacak? Türkiye’ye gelecek mi?

Ülkemizde bir şekilde resmi olarak temsil edilen ama distribütör aracılığı ile ürünlerini bizlere sunan Meizu, Android tutkunları içinde özel bir yere sahip üreticilerden birisi. Meizu 16 serisi ülkemizde büyük başarılara imza attı. Satış tarafında bir sorun yaşatmayan ama güncelleme tarafında halen istenen noktada olmayan Meizu 16s serisinden ise haber alınamadı. Bugün ise Meizu 17 görseli en net haliyle karşımızda.

Mobil Dünya Kongresi kapsamında tanıtılması beklenen yeni nesil telefonun bize ne sunacağı net olarak ortaya çıkmasa da Meizu‘nun global pazara bu telefonu sunabilmesi gerektiğine inanıyoruz. Zira telefon bir var bir yok olmamalı. Aynen Meizu X8 modelinde olduğu gibi.

Görsele baktığımızda arkada 4 farklı kamera görüyoruz. Bu kameralar bize Mi CC9 ve Vivo X30 Pro yapısını hatırlattı. Ön tarafta ise Meizu 16 serisinde olduğu gibi kamera üst tarafta bulunuyor. Pop-Up yapıya sahip bir donanım Meizu tarafından yine kullanılmıyor ve kamera üst tarafta oldukça ince bir yapıda görülüyor.

Snapdragon 865 yonga setinden güç alacak telefonun en giriş seviye modelinin 64GB Hafıza ve 6GB RAM ile gelmesini bekliyoruz. Fiyatlandırma tarafında ise Meizu her zaman olduğu gibi yine agresif olacaktır. Bakalım telefonun ülkemiz pazarına yansıması nasıl olacak?

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.