Ana sayfa » Mobil » iPhone 2020 yılında 5 farklı model ile karşımıza çıkacak!

iPhone 2020 yılında 5 farklı model ile karşımıza çıkacak!

iPhone 2020 yılında 5 farklı model ile karşımıza çıkacak!

Herkesin merakla beklediği ve bu sebeple iPhone 11 serisine ilgi gösteremediği iPhone 2020 ailesi ile ilgili ilk bilgiler ortaya çıktı.

Apple için 2019 ve 2020 oldukça tuhaf bir şekilde geçti; geçiyor. Zira Apple telefon satışları tarafında geriye giderken gelirlerini ve karlılığını arttırmayı başarıyor. Birçok kişi 5G destekli iPhone beklerken kendisine AirPods ve Apple Watch almayı tercih etti. Bu yıl iPhone kullanıcılarının yeni bir iPhone almak yerine giyilebilir ürünlere yöneldiğini gördük. Bu durum 2020 ikinci ve üçüncü çeyreği ile değişecek gibi görünüyor. Zira iPhone 2020 yılında hiç olmadığı kadar büyük bir aile ile karşımıza çıkacak.

Son dönemde en yeni ve en doğru kaynakları bizlere sunan Apple analisti Guo Minghao bugün bize yeni bir öngörüde bulundu ve 5 farklı iPhone ile 2020 yılı içinde tanışacağımızı müjdeledi. 5G destekli olacak yeni modellerin Sub-6GHz teknolojisini destekleyeceğini de söyleyen Minghao, yeni iPhone‘ları da şu şekilde listeledi.

  • 4.7 inç ekran boyutu LCD Ekran
  • 5,4 inç ekran boyutu OLED Ekran
  • 6.1 inç (arka çift kamera) OLED Ekran
  • 6.1 inç (arka üçlü kamera) OLED Ekran
  • 6.7 inç (arka üçlü kamera) OLED Ekran

Bununla birlikte Apple 2021 yılında iPhone SE2 Plus modelini de bizlere sunacak. 2021 Yılı içinde yeni nesil iPhone’larda Lightning bağlantı noktası ise bulunmayacak. Apple böyle bir değişimi bizlere sunan ilk üretici olabilir mi? Bunu da kısa süre içinde göreceğiz…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.