Mobil Ocak 9, 2020 16:00

OnePlus Ekran Teknolojisi Etkinliği yapıyor! OnePlus coştu

Çinli üretici OnePlus Ekran Teknolojisi Etkinliği yapacağını bugün yaptığı bir basın daveti ile duyurdu. Peki OnePlus bize ne gösterecek?
OnePlus Ekran Teknolojisi Etkinliği yapıyor! OnePlus coştu

Akıllı telefon pazarına OPPO desteği ile giren ve uzun sürede böyle hayatına devam eden OnePlus bugün kendi ayakları üzerinde duran ve Türkiye pazarına da girmeye hazırlanan bir üretici konumuna yükseldi. Dün CES2020 etkinliği kapsamında OnePlus yeni bir telefon tanıttı. OnePlus Consept One isimli telefonu arka kamera camının elktrokromik özelliği sayesinde kameralar çalışmadığında arka tarafta görünmüyordu. Bugün ise OnePlus Ekran Teknolojisi Etkinliği adında bir toplantı yapacağını duyurdu.

13 Ocak tarihinde yapılacak olan bu etkinlikte OnePlus‘ın yeni nesil ekran teknolojilerini tanıtacağı belirtiliyor. Bildiğiniz üzere OPPO, Vivo,Relame ve OnePlus BBK Holding çatısı altında olan üreticiler. Bu 4 üreticinin de ana Ar-Ge üssü OPPO tarafından yönetiliyor. Her üreticinin kendi Ar-Ge ve tasarım ekibi olsa da büyük teknolojiler (ekran altı kamera teknolojisi, 5X Optik Zoom gibi) genellikle OPPO laboratuvarlarında üretiliyor.

OnePlus‘ın ne tanıtacağını henüz bilemiyoruz ama bugün IceUniverse‘nin söylediği OnePlus 8 Pro‘da kullanılacak 2K çözünürlüğündeki 120Hz ekranları bu etkinlikte göreceğiz gibi görünüyor. Büyük üreticilerin hanttallaşmaya başladığı bir dönemde OnePlus’ın bu agresif çıkışı markanın daha fazla kişi tarafından bilinmesine sebep oluyor. Bakalım OnePlus 13 Ocak tarihinde bize ne tanıtacak? Detayları aktarmaya devam edeceğiz…

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.