Ana sayfa » Mobil » LG G9 render görüntüsü ile karşımızda! Yine mi kırılacak o hayaller?

LG G9 render görüntüsü ile karşımızda! Yine mi kırılacak o hayaller?

LG G9 render görüntüsü ile karşımızda! Yine mi kırılacak o hayaller?

Bir süredir dedikoduları ortada dolaşan ama kendisini görmediğimiz LG G9 render görselleri ile karşımızda. Peki telefon bize ne sunacak?

LG Electronics oldukça tuhaf bir süreçten geçiyor. Baktığımızda tüm alanlarda kar elde eden üretici mobil tarafta ise yıllardan beri kar elde edebilmiş değil. LG‘nin neden başarılı olamadığı ise aslında ortada durup dururken Güney Koreli üretici halen istediği noktada değil. Bir süredir konuşulan ve Mobil Dünya Kongresi 2020 etkinliği ile tanıtılacağını düşündüğümüz LG G9 render görselleri ilk kez sızdırıldı.

Tasarıma baktığımızda LG G5, LG G6 ve LG G8 tasarımının devam ettiğini ama bir kamera daha eklendiğini görüyoruz. Takdir edersiniz ki bu görseller nihai ürün değil ama bu görselleri de büyük ihtimalle LG‘in sızdırdığını bilecek kadardır da bu işin içindeyiz.

Infinty-U ekrana sahip olacak telefonun çerçevelerinin biraz kalın olduğunu görüyoruz. Bu tasarım yapısı ise ne kadar modern görünüyor bunu da sizin takdirinize bırakıyoruz. Bildiğiniz gibi LG, geçtiğimiz Eylül ayında LG V50 ve Ekim ayında da LG G8X ile karşımıza çıkmıştı. Her iki telefonda da Snapdragon 855 yonga seti kullanılıyordu ve gelen bilgilere göre LG yeni nesil amiral gemisi LG G9‘da Snapdragon 865 ile karşımıza çıkacak.

OPPO ekran altı kamera teknolojisini, Samsung ikinci nesil 108 megapiksel kamera sensörünü tanıtırken LG‘nin böyle bir tasarım ile karşımıza çıkması oldukça ilginç bir durum…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.