Mobil Ocak 2, 2020 13:00

OPPO ColorOS 7 için 2 yeni model için Beta sürecini başlattı

Geçtiğimiz aylarda Android 10 tabanlı  ColorOS 7 arayüzünü tanıtan OPPO, F11 ve F11 Pro cihazlarını beta testine almaya başladı.
OPPO ColorOS 7 için 2 yeni model için Beta sürecini başlattı

OPPO ColorOS 7 tanıtımından kısa süre sonra açıklanan resmi güncelleme tablosunda OPPO altı cihazının Android 10 güncellemesi alacağını doğruladı. Bugün aldığımız haberlere göre  OPPO, ColorOS 7 güncellemesi için F11 serisini beta grubuna alacağını açıkladı. Gelen bir duyuru sonrası resmi ColorOS forumlarında yapılan açıklamada 2020 yılında yayınlanacak olan istikrarlı Android 10 ve ColorOS 7 güncellemesine beta grubuna katılarak erkenden sahip olacakları  söyleniyor. OPPO, bugün şöyle bir açıklamada bulundu.

Sevgili ColorOS Superfans, Uzun zamandır beklenen F11 / F11 Pro ColorOS 7 + Android 10 Deneme Sürümü Programı sonunda başladı. Deneme sürümünü denemek istiyorsanız başvurunuzu yapın. Beta süreci için 2.000 kişi belirlenecek. Acele et ve Beta grubumuza katıl

Oppo F11 Pro Avengers

Oppo F11 Pro Avengers

Yukarıda yazılan açıklamadan da anlaşılacağı gibi OPPO şuan sadece 2.000 F11 kullanıcısının katılabileceğini söylüyor.

 

OPPO‘nun F11 Android 10 güncellemesininin bir sonraki kısmın ne zaman verileceği de henüz belirsiz. Belki bir sonra ki güncelleme kararlı sürüm olarak dağıtılır. OPPO F11 veya F11 Pro sürümünden beta grubuna katılmak için yapmanız gerekenler:

1. Öncelikle, lütfen F11 / F11 Pro’nun en son resmi sürümüne güncellendiğinden emin olun.
2. “Ayarlar> Yazılım Güncellemeleri” ne gidin, sağ üst köşedeki ayarlar simgesine, “Deneme Sürümü” dokunun, bilgileri doldurun, onay kutusunu seçin ve “Şimdi Uygula” ya dokunun.

Eğer program dolu değilse siz de beta ekibine dahil olacaksınız. Katılmak için elinizi çabuk tutsanız iyi edersiniz…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.