Mobil Aralık 30, 2019 21:00

Samsung Galaxy S11 Plus Bluetooth sertifikasını aldı.

Bir süredir takip ettiğimiz, sızıntıları ve görüntülerini paylaştığımız Samsung Galaxy  S11 Plus  nihayet Bluetooth sertifikasını aldı.
Samsung Galaxy S11 Plus Bluetooth sertifikasını aldı.

Samsung’un 2020 de tanıtacağı ilk amiral gemisi cihazı Samsung Galaxy S11 Plus serisi olacak. Samsung yeni nesil amiral gemisi Galaxy S11 ailesini bizim de katılacağımız Mobil Dünya Kongresi kapsamında tanıtmaya hazırlanıyor. Bugün ortaya çıkan yeni bilgilere göre Samsung‘un yeni nesil amiral gemisine ait olduğu iddia edilen SM-G938’e ait bluetooth sertifikası ortaya çıktı.

Daha fazla detaya girecek olursak bu belgeler üç Samsung cihazının sertifika aldığını gösteriyor. Bunlar sırasıyla  Sm-G988B_DS ,SM-G988B, SM-G988BR_DS

Buradaki DS eklentisine sahip cihazların da çift hat ile geleceğini de bariz belli. Daha önceki bazı GeekBench sonuçlarına göre ise  SM-G988 modeli, S11, S11e ve bunların en büyüğü olan S11 Plus olacak. Bazı söylentilere göre Samsung bu teoriden vazgeçip Plus modeline Galaxy S20 diyebileceği de tartışma konusu. Bakalım Samsung bu konuda değişikliğe gidecek mi?

Sertifika ya bakacak olursak bilmemiz gereken tek şey cihazın  Bluetooth 5.0 destekleyeceğinden fazla bir şey olamaz. Bunun dışında S11 Plus’ın 5.000 mAh batarya ile geleceği de söylentiler arasında. Ayrıca iddia edilen özelliklerden bazıları da cihazın  Snapdragon 865/ Samsung Exynos 990 yonga seti, 12 GB RAM ve 512 GB dahili hafıza ile birlikte, 6.9 inç, 120 Hz AMOLED ekranla geleceği de söylemler arasında. Ancak Galaxy S11′in en heyecanlandırıcı ve meraklandıran kısmı ise kamera dizilimi olacak. Bu fiziksel tasarım çok fazla tartışma konusu olmuştu. Buna ek olarak cihazın 108 megapiksel ve 5x optik periskop ile geleceği de gelen bilgiler arasında.

Şuan için bu bilgiler kesinlik kazanmadan bir şey dememiz için çok erken. İlerleyen zamanlar da  netlik kazandığında  detayları sizinle paylaşacağız.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.