Mobil Aralık 25, 2019 9:00

Google Fotoğraflar sonunda beklenen özelliği test etmeye başladı!!

Android ve İOS için en popüler fotoğrafçılık uygulaması olan  Google Fotoğraflar bir süredir beklenen özelliği test etmeye başladı.
Google Fotoğraflar sonunda beklenen özelliği test etmeye başladı!!

Son zamanlarda Google, Google Fotoğraflar için birkaç yeni özellik yayınladı.  Uygulama manuel yüz etiketleme, fotoğraflarınızı arkadaşlarınızla paylaşmanız için yeni bir mesajlaşma özelliği, birden fazla hesapta ki fotoğrafları yönetmek için basit bir hesap değiştirme hareketi ve daha fazlası için güncelleme desteği sunmuştu. Google her güncellemeyle birlikte uygulamaya yeni özellikler vermeye devam ediyor ve bu özelliklerini öncelikle beta test kullanıcılarına sunuyor.

Çoğu kullanıcı Google Play dışında olan apk mağazalarından manuel beta sürecindeki uygulamayı indirerek test edebiliyor.  Google Fotoğraflar 4.33 sürümünde yayınlamış olduğu özellikle, birlikte çektiğiniz videoları yakınlaştırmaya olanak sağlayacak. Bazı geliştiriciler uygulamanın son sürümünü indirip test ederek sonuçlarını paylaştılar. Geliştiriciler güncellemenin başarılı olduğu ve özelliğin doğru çalıştığını teyit ettiler. Bazı kullanıcılar  bu özelliğe pek fazla gerek duymasa da  videolardaki ayrıntıları görmek isteyen kullanıcılar için güzel bir güncelleme olduğunu söyleyebiliriz. Google bu güncellemenin kararlı sürümünü kullanıcılara ne zaman yayınlayacağı ile ilgili henüz net bir tarih yok. Ancak sizlerde uygulamayı erkenden test etmek isterseniz burada vermiş olduğumuz linkten indirerek test edip sonuçlarını aşağıya yorum olarak atabilirsiniz.

Uygulamayı apk olarak  indirip bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemeye izin ver diyerek  kurabilirsiniz. Her cihaz da sağlıklı çalışmadığını ve bazı telefonlarda çökmeler meydana geldiğini söyleyebiliriz. Siz de bunların farkında olarak yüklerseniz sizin açınızdan daha iyi olur.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.