Ana sayfa » Mobil » OPP0 2020 yılına bomba gibi girmek istiyor. Peki bizi neler bekliyor?

OPP0 2020 yılına bomba gibi girmek istiyor. Peki bizi neler bekliyor?

OPP0 2020 yılına bomba gibi girmek istiyor. Peki bizi neler bekliyor?

Son zaman da rakipleri ile büyük rekabet içinde olan OPPO 2020 yılında neler yapacak? Geçmişten günümüze OPPO ve Türkiye yolculuğu…

OPPO yıllardır varlığını sürdüren Android’in ilk çıkışından beri hatta Android’den önce bile var olan bir markadır.  Hatırlayacak olursanız CyanogenMod Edition, Oppo N1 gibi cihazlara arayüz desteği ile bu modelleri global pazarlarda satışına da olanak sağlamıştı.

OPPO 2013 yılında tek arka kameraya sahip dönen kameralı telefonu OPPO N1 ile dikkatleri üzerine çekti. OPPO Find 7 ve Find 7a cihazlarında donanım ve yazılım tarafındaki farklılık Çinli üreticinin global pazarda büyük bir başarıya ulaşmasını sağladı. Verdiğimiz örnekler çok eskiye dayanıyor olsa da OPPO tam 14 yıldır varlığını sürdüren ve 11 yıldır da telefon pazarında inovasyonlarını bizlere sunmaya devam ediyor.

OPPO  BBK  Elektronics’in  en büyük akıllı telefon markası. OPPO, işe kulaklık, amplifikatör ve BluRay cihazlar ile  başladı. Şuan ise dünyanın en büyük beşinci üreticisi konumundaki Çinli üretici yapay zeka, bulut bilişim, 5G, IoT, gibi farklı alanlara Ar-Ge yatırımı yapmaya başladı.  Çoğu teknoloji şirketinde olduğu gibi OPPO da  geleceğini internet tabanlı hizmetlerde görmeyi hedefliyor. Bu vizyonda merkezi noktayı oluşturan 5G destekli akıllı telefonları ve ColorOS arayüzü oluyor.

ColorOS aylık 320 milyondan fazla aktif  kullanıcıya sahip. OPPO 5G tarafında 2020 yılı içinde büyük gelişim ortaya koymak istiyor. Bu vizyonunu geçtiğimiz haftalarda yapılan OPPO INNO Day etkinliği kapsamında bizlere sunan üretici giyilebilir ürünlere de 2020 yılında ağırlık verecek. Kablosuz kulaklık ve akıllı saati ile karşımıza çıkacak OPPO‘nun 26 Aralık tarihinde yeni nesil OPPO Reno 3 serisi ile birlikte 2020 giyilebilir ürünlerini de görücüye çıkartacak. Özellikle arttırılmış gerçeklik gözlüğü 2020 yılına damga vuracak ürünlerden birisi olacak.

Bütün gelişmeleri ve detayları sitemizden sizlere aktaracağız. Bizi takipte kalmaya devam edin.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.