Mobil Aralık 17, 2019 22:00

OPPO CEO’su söyledi! Realme ve OnePlus nihayet…

Geçtiğimiz günlerde katıldığımız OPPO basın toplantısı sırasında OPPO Türkiye CEO'su Weijian Zhou Realme ve OnePlus ile ilgili açıklamalarda bulundu...
OPPO CEO’su söyledi! Realme ve OnePlus nihayet…

BBK Holding, dünyanın gizli ikinci telefon üreticisi. Tüm markalarını birleştirse BBK Holding bugün başka bir noktada olabilirdi ama bunu tercih etmeyerek farklı markalar ile farklı kullanıcılara hizmet etmek istiyor. OPPO, Vivo, OnePlus, IQOO ve Realme markalarına sahip olan BBK Holding sürekli büyüme indeksinde olan bir şirket. Türkiye pazarına OPPO markası ile giriş yapan Holding kısa süre içinde ülkemiz pazarına farklı yatırımlar yapmak istiyor.

Geçtiğimiz günlerde yapılan OPPO basın toplantısına katıldık ve OPPO Türkiye CEO’su Weijian Zhou ile bir röportaj gerçekleştirdik. Bu samimi röportaj öncesinde Zhou bizlere OnePlus ve Realme markaları ile ilgili açıklamalarda bulundu; şunları söyledi.

2020 yılı içinde her iki kardeş markamızda Türkiye pazarına girecek

Bu açıklama birçok kişi için önemi diye düşünüyoruz. Zira bu markaları Türkiye pazarında görmek isteyen birçok kullanıcı var. Birçok kişi bu markaların OPPO‘ya zarar vereceğini düşündüğünü biliyoruz ama yanlış düşünüyorlar. Her iki markanın da tam olarak rakiplerden pay çalacak ürünleri var. Redmi ve Honor markalarının karşısına Realme ile çıkılacak ve Huawei ile Samsung karşısına da OnePlus modelleri ile çıkılacak.

Hangi modeller gelecek? Hangi fiyatlara satılacak? Hangi kanallardan satış gerçekleştirilecek? Bunların hepsini zaman içinde göreceğiz. Zira markaların başarılı olmaları bu detaylara bağlı. Zhou tarih vermedi ama biz Realme markasının Ocak 2020 ile birlikte, OnePlus‘ın ise yaz aylarında Türkiye pazarına resmi olarak giriş yapacağını düşünüyoruz…

OPPO CEO’su Weijan Zhou ile 2019 ve 2020 üzerine konuştuk

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.