Mobil Aralık 17, 2019 13:00

OnePlus Concept One ile geliyor! İyi de bu ne Pete?

OnePlus'ın CES2020 etkinliği sırasında ne tanıtacak belli olmasa da ismi belli oldu. OnePlus Concept One isimli bir şey geliyor ama ne?
OnePlus Concept One ile geliyor! İyi de bu ne Pete?

Android ekosisteminin yaramaz çocuğu OnePlus farklı ürünler ortaya koymayı seven bir üretici. Amiral gemisi katili telefonlar ortaya koyan OnePlus CES2020 etkinliği için geçtiğimiz günlerde bir davet göndermişti ve bizde bu daveti sizlerle paylaşarak “OnePlus bize ne tanıtacak?” diye sormuştuk. Bu sorunun cevabı şirket CEO‘su tarafından cevaplandı ve böylece ilk kez OnePlus Concept One ismi ortaya çıktı.

OnePlus Concept One nedir?

Öncelikle bu konuda bir bilgi bulunmuyor. Fakat bu konuda 3 farklı görüş üzerinde Çin medyasının buluştuğunu görüyoruz.

  • Orta sınıf bir akıllı telefon
  • Yeni nesil özelliklere sahip kablosuz kulaklık
  • Ekran altı kamera teknolojisine sahip bir telefon
  • Katlanabilir ekranlı telefon

Bu üç görüşe de saygı duyuyoruz ama bize en yakın gelen ihtimal katlanabilir ekrana sahip yeni bir OnePlus modeli. Geçtiğimiz Haziran ayında OPPO tarafından tanıtılan ekran altı kamera teknolojisinin OnePlus tarafından “ilk kez” kullanılmayacağını düşünüyoruz. Şirketin CEO’su Pete Lau bugün yaptığı bir açıklama ile bu heyecanı bizlere yaşattı ve ilk kez Concept One ismini duyurdu. Gizem şimdilik devam ediyor ama kısa süre içinde yeni tanıtılacak “neyse” tüm detayları ile ortaya çıkacaktır. Zira Pete Lau ağzında tutamaz ve kesin kısa süre içinde ürünü sızdırır. Adamın tarzı bu, yapacak bir şey yok.

7 Ocak – 10 Ocak tarihleri arası yapılacak CES2020 etkinliğini yine bizden takip edebileceksiniz…

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.