Mobil Aralık 15, 2019 9:00

OnePlus CES2020 için davet gönderdi! İyi de yeni ne var?

Bugün gelen OnePlus CES2020 davetiyesi herkeste aynı soruyu sordurdu. "OnePlus ne tanıtacak?" Hadi gelin yeni ürünü tahmin edelim...
OnePlus CES2020 için davet gönderdi! İyi de yeni ne var?

CES2020 etkinliği başlıyor. 7 Ocak – 10 Ocak tarihleri arasında yapılacak olan etkinlikte yeni neler olacak bilemiyoruz ama OnePlus CES2020 için bugün bir davetiye gönderdi. Herkes birbirine bu davetiye ile OnePlus bize ne tanıtacak demeye başladı. Zira şirket daha yeni OnePlus 7T ve 7T Pro tanıtımı yaptı.

Buradaki en önemli detay sizin de göreceğiniz üzere davetiyenin rengi. Davetiyenin rengine baktığınızda bu rengin McLaren rengi olduğunu görüyoruz. OnePlus yeni bir McLaren serisi tanıtır mı bilemiyoruz ama görsele baktığımızda OnePlus 7T McLaren Edition gelecek gibi görünüyor.

Bu etkinlik sırasında Samsung da ürünler tanıtacak ve yeni orta üst segment telefonlarını pazara sunacak. OnePlus ise 5G destekli bir ürün tanıtabilir. Bu da farklı bir tahmin oluyor. OnePlus orta segment telefon pazarına girmek isteyen üreticilerden birisi. Snapdragon 765G yonga seti de OnePlus‘ın iştahını kabartmış gibi görünüyor.

OnePlus’ın ülkemiz pazarına gireceğini geçtiğimiz günlerde OPPO CEO’su ile yaptığımız kahvaltı toplantısında bizlere açıklandı. Vivo ve OnePlus’ın resmi olarak Türkiye pazarına giriş yapması en çok da Xiaomi ve Huawei markalarını etkileyecek. Peki sizce OnePlus bize ne tanıtacak? Lütfen tahminlerinizi ve yorumlarınızı hemen aşağıdaki yorum alanında bizlerle paylaşın ve fikirlerinizin öne çıkmasını sağlayın…

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.