Güncel Teknoloji Haberleri Aralık 13, 2019 15:00

Netflix Türkiye’nin yeni dizisi Atiye fragman yayınlandı! İzleyelim

Bugün yayınlanan Atiye fragman ile izleyicinin merakı daha da arttı. Bihter'i pardon Beren Saat'i ne kadar özlediğimizi de gördük...
Netflix Türkiye’nin yeni dizisi Atiye fragman yayınlandı! İzleyelim

Netflix Türkiye pazarına girdikten sonra ve açıkçası ülkemizdeki ilgiyi de gördükten sonra Türkiye pazarına yatırım yapmaya başladı. Biz teknoloji sitelerine yatırım yapmasa da ve bizlere destek olmasa da bir bu online içerik izleme platformuna destek olmayı sürdürüyoruz. Zira bu platforma güveniyoruz. Bundan bir süre sonra bizim gibi teknoloji kanallarının da Netflix de yer alacağına hep birlikte şahit olacağız. Bizim öngörümüz bu. Netflix‘in ikinci Türk dizisi Atiye fragman ile bugün karşımızda. 27 Aralık tarihinde yayına girecek 8 bölümlük diziyi merakla bekliyoruz. Bir süredir gündemden düşmeyen ve “Bihter’i de pardon Beren Saat’i de özlemişiz be abi” dedirten fragmanı gelin birlikte izleyelim.

Dizi, İstanbul’da mükemmel bir hayat süren genç ve güzel bir ressam olan Atiye’nin hayatını konu alıyor. Atiye’nin sevgi dolu bir ailesi, varlıklı ve yakışıklı bir sevgilisi vardır ve ilk bireysel sergisini açmak üzeredir. Ancak kusursuz hayatı, dünyanın en eski tapınağı olan Göbeklitepe’de yapılan bir keşif sonrasında değişmek üzeredir. Erhan adında bir arkeolog, burada yaptığı kazıda bir sembol keşfeder. Bu sembol, Atiye ile Göbeklitepe arasında son derece gizemli bir bağlantı olduğuna işaret etmektedir. Bunun üzerine Atiye hayatını tamamen değiştirip geçmişinde ve bu antik harabelerde saklı olan sırların peşine düşecektir. Başrollerini Beren Saat ve Mehmet Günsür’ün paylaştığı 8 bölümlük dizinin kadrosunda Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Tim Seyfi, Başak Köklükaya, Civan Canova ve Meral Çetinkaya yer alıyor. Yürütücü yapımcılığını Onur Güvenatam ile birlikte Özge Bağdatlıoğlu ve Jason George’un paylaştığı Atiye’yi Nuran Evren Şit kaleme aldı. Yapımcılığını Alex Sutherland’ın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda ise Ozan Açıktan ve Gönenç Uyanık yer alıyor.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.