Mobil Aralık 10, 2019 10:00

Türkiye’ye girmeyi düşünen ELEPHONE Pakistan pazarında

Türkiye pazarına göz kırpan ve ülkemiz kullanıcıları ile buluşmak isteyen ELEPHONE Pakistan pazarına giriş yaptı. İşte detaylar ve fiyatlar...
Türkiye’ye girmeyi düşünen ELEPHONE Pakistan pazarında

Çinli üreticilerin ülkemiz pazarına olan ilgisi ortada. Huawei ve OPPO bu konuda en iddialı iki üretici. Xiaomi ise ülkemiz pazarında resmi olarak temsil edilmeyen bir noktada. Evet Evofone isimli bir distribütör var ama bu adı üstünde yasal distribütör. Bununla birlikte Meizu da Türkiye pazarında sadece tek bir kişi ile temsil edilen bir Çinli bir üretici. Bu markalara katılmak isteyen diğer Çinli üretici ise Vivo. Bildiğiniz üzere Vivo Türkiye pazarında resmi olarak Genel Müdürü ile giriş yaptı. Andu Liu isimli Vivo çalışanı Genel Müdürümüze ulaşmak mümkün olmasa da Vivo’nun da ülkemizde satışa başlayacağını bir kez daha müjdelemiş olalım. Bununla birlikte Realme Türkiye oluşumu da sanırız tamamlandı. Yakında ürünleri göreceğiz. Bunlardan birisi de ELEPHONE. Birçok kişi bu markayı daha önceden yaptığımız haberlerden bilecek. Türkiye pazarına girmek isteyen ELEPHONE Pakistan pazarına merhaba dedi.

Bugün dost ve kardeş ülke Pakistan’a giriş yapan ELEPHONE‘u ülkemizde göreceğimiz günü iple çekiyoruz. Zira Çinli markaların rekabetinde kazanan biz olacağız. Rekabet fiyat indirimlerini getirecek. Buna eminiz. ELEPHONE  bugün oldukça agresif fiyatlardan telefonlarını satışa sundu.

En pahalı telefonu ELEPHONE U2 303 dolardan, en uygun fiyatlı telefonu ELEPHONE A6 MINI ise 130 dolardan kullanıcıların beğenisine sunuldu. Umarız bu marka ile kısa zaman içinde yollarımız kesişir…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.