Akıllı Telefon Aralık 7, 2019 15:00

Google Play Store güncellendi! Yeni sürüm APK’sını indirin

Google Play Store güncellendi! Yeni sürüm APK’sını indirin

Google Play Store için geliştirme süreci devam ediyor. Google kısa süreli aralıklarla Android’in resmi uygulama mağazasını güncelliyor.

Android bir akıllı telefon ya da tablet kullanıyorsanız Google PlayStore uygulamasını kullanarak uygulamalar, oyunlar ve dijital içerikler satın alabilirsiniz. Android ekosistemindeki tüm uygulamalar gibi Google Play de güncelleniyor. Bu haberimizde resmi uygulama mağazasının son sürümüne ve nasıl yüklendiğine değineceğiz.

Dilerseniz yeni sürümün Android cihazınıza otomatik olarak yüklenmesini beklersiniz, ya da en son sürüme ait APK dosyasını haberimizin devamında indirip yükleyebilirsiniz.

Google Play Store APK nasıl yüklenir?

Android cihazınızda GooglePlay Store uygulamasına giriş yapın. “Play Store> Ayarlar> Play Store sürümü” yolunu izleyerek mağazanın sürüm numarasına göz atabilirsiniz. Uygulamanın daha önceki sürümlerinden birine sahipseniz mevcut güncellemeyi yüklemenizi öneriyoruz.

Alt bölümdeki link aracılığıyla Google Play’in 17.8.14 numaralı sürüme ait APK dosyasını indirip kurabilirsiniz.  Yükleme işlemi öncesi “Ayarlar> Güvenlik >  Bilinmeyen kaynaklar” sekmesini aktif duruma getirmeyi unutmayın ya da yükleme esnasında bunu aktif edebilirsiniz.

Google Play 17.8.14 APK indir

Alternatif link için tıklayın!

Yükleme sonrası Play Store’un açılmasına bir sorun ile karşılaşırsanız alt bölümde öncesi sürümlere ait APK dosyalarını bulabilirsiniz.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.