Ana sayfa » Mobil » Samsung Galaxy S11 ekran çerçevesi göründü! İnce, daha da ince…

Samsung Galaxy S11 ekran çerçevesi göründü! İnce, daha da ince…

Samsung Galaxy S11 ekran çerçevesi göründü! İnce, daha da ince…

Herkesin merakla beklediği Galaxy S11 ekran tarafında ne sunacak? Bugün sızan görüntü ile bu sorunun cevabı resmen verilmiş oldu…

Samsung‘un yeni nesil yonga seti Exynos 990 ile karşımıza çıkacak olan Galaxy S11 ile ilgili her gün yeni yeni sızıntılar gelmeye devam ediyor. Telefonun ekran tarafında bize ne sunacağı oldukça merak ediliyordu ve bugün sızan görsel ile birlikte Galaxy S11 ekran bilinmezliği de ortadan kalktı.

Son dönemde üreticilerin ekran kasa oranı tarafında rekorları zorladığını görüyoruz. Şelale ekran adı verilen ve edge ekranlara göre daha keskin bir açı ile yana eğilen ekranların en iddialısı Galaxy S11’de olacak gibi görünüyor. Bununla birlikte ortaya çıkan görselde ön kameranın da aynen Galaxy Note 10 gibi ekranın ortasında olacağı da kesinleşiyor.

Ekran çerçevelerinin daha da inceldiğini görüyoruz. Özellikle Galaxy S10 serisine göre alt tarafta ciddi bir kazanım var gibi görünüyor. Güney Koreli üretici yeni nesil amiral gemisi ile bize ne sunacak bilemiyoruz ama büyük bir değişim yaşanacağı da kesinleşen bilgiler arasında. Özellikle kamera tarafında belirsizlik devam ederken bundan sonraki sızıntı bilgilerin kamera tarafında olacağını düşünüyoruz. Bright Night Sensor adı verilen yeni sensör ile gece fotoğrafçılığına başka bir boyut kazandırılacağı gelen bilgiler arasında.

Lansman yaklaştıkça daha fazla sızıntı ile sizlerle olacağız. Peki sizi heyecanlandıran detay hangisi?

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.