Ana sayfa » Mobil » OPPO Reno 3 Pro 5G cephesinden daha fazla bilgi geldi

OPPO Reno 3 Pro 5G cephesinden daha fazla bilgi geldi

OPPO Reno 3 Pro 5G cephesinden daha fazla bilgi geldi

OPPO Başkan Yardımcısı Shen Yiren, yaklaşmakta olan OPPO Reno 3 ile ilgili daha fazla gelişme aktarıyor. Son bilgiler OPPO Reno 3 Pro 5G seçeneğinin de olacağını gösteriyor.

OPPO’nun kıdemli yönetici yakın zamanda telefonun yer aldığı bir poster paylaştı. Söz konusu paylaşımda Reno 3’ün dünyanın en ince 5G desteğine sahip telefonu olacağını bildiren Shen Yiren, telefonun bir köşesini de gizleyerek görünüm noktasında kullanıcılarda meraka neden oldu.

OPPO Reno 3 Pro 5G geliyor

7.7 mm kalınlığında bir kasanın eşlik edeceği telefonda ağırlık ise 17x gram olacak. OPPO Reno 2 ile kıyaslandığında (189 gram) kasada önemli bir hafifleme olacağa benziyor. Açılır kamera için ekstra kullanılan donanımların telefonu hafifleteceğini söyleyebiliriz.

4.025 mAh büyüklüğünde bir pil taşıyacak telefonda hızlı şarj desteği elbette göreceğiz, fakat merak edilen bunun ne kadar olacağı. Beklentimiz Reno Ace modelinde 65 watt hızlı şarj desteğinin Reno 3 Pro 5G’de de kullanılacak olması.

Snapdragon 735 5G yonga setinden güç alan çift modlu bir 5G akıllı telefon olacak Reno 3’te ön kamera ekrana gömülü bir halde ve 32 megapiksel çözünürlüğünde görünüyor. Arkada Sony’nin yeni nesil 60 megapiksel çözünürlüklü kamerasına sahip olacak Reno 3’te buna ek olarak üç arka kamera daha göreceğiz. Telefonda ayrıca 8 GB’a kadar RAM ve 256 GB’a kadar dahili depolama ile gelecek.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.