Ana sayfa » Mobil » Apple AirPods Pro Kara Cumayı Şahane Cumaya çevirdi

Apple AirPods Pro Kara Cumayı Şahane Cumaya çevirdi

Apple AirPods Pro Kara Cumayı Şahane Cumaya çevirdi

Bugün ortaya çıkan yeni raporlara göre Apple AirPods Pro Kara Cuma indirimleri ile birlikte rekorları alt üst etti. Peki kaç adet ürün satıldı?

Apple için tuhaf bir 2019 geçti ve bitiyor. Telefon tarafında oldukça kötü bir süreç geçiren Apple‘ın yüzünü ise Mac bilgisayarlar ve aksesuarlar güldürüyor. Apple Watch satış rekorlarını alt üst ederken Apple AirPods Pro kulaklıklar Black Friday etkinliğini Apple için şenliğe çevirdi.

Gelen bilgilere ve raporlara göre Apple 3 günlük süre zarfı içinde tam 3 milyon kulaklık satışı gerçekleştirdi. 2020 yılı içinde ise bu rakamın 80 – 90 milyon adeti bulacağı da gelen bilgiler arasında. Apple‘ın sessiz sedasız pazara sunduğu yeni nesil kablosuz kulaklıkları AirPods Pro özellikle yeni tasarımı ile sporcular tarafından tam biçilmiş kaftan.

Ülkemizde şu anda üç farklı AirPods satışı gerçekleştiriliyor. Bunlardan ikisi bir önceki nesil ürünlerin farklı kombinasyonları.

  • AirPods Pro 1.899 TL (Kablosuz Şarj Özellikli Şarj Kutusu)
  • AirPods + Kablosuz Şarj Özellikli Şarj Kutusu 1.399 TL
  • AirPods (Kablosuz Şarj Desteği Yok) 1.099 TL

Bu fiyatlara siz ne diyorsunuz? Bir bluetooth kablosuz kulaklık için bu paralar verilir mi? Bu fiyata satın alabileceğiniz telefonlar varken bu ürünlere bu fiyatları vermek ne kadar mantıklı bunu da sizin takdirinize bırakıyoruz. Apple bu fiyatlar ile ülkemizde de rekor üstüne rekor kırıyor.

Alan almayan belli oluyor…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.