Mobil Kasım 27, 2019 18:00

Xiaomi 10 Aralık tarihinde deprem yaratacak! Geliyorlar…

Xiaomi Mi Mix 4, Xiaomi Pocophone 2 ve Redmi K30... Hazır mısınız? Belki inanmayacaksınız ama hepsi bir arada geliyor. Ne zaman mı? Çok yakında...
Xiaomi 10 Aralık tarihinde deprem yaratacak! Geliyorlar…

Geçtiğimiz gün teknoburada.net ekibi olarak yıl bitmeden başka telefon tanıtılır mı diye konuşurken Xiaomi Mi Mix 4 üzerinde durmuştuk. Bugün ise bir görsel paylaşıldı ve Xiaomi 10 Aralık tarihini hedef gösterdi. Peki 10 Aralık’ta ne olacak?

Öncelikle sızan görsele baktığımızda 3 farklı telefon ve üç farklı ön kamera görüyoruz.

  • Sarı renkli olan Pocophone 2 sol taraftan pop-up açılan bir kameraya sahip olacak
  • Kırmızı renkli Mi Mix 4 ise Galaxy Note 10 tarzı Infinty-O ekranla gelecek. Bu yapı geçtiğimiz yaz OPPO tarafından tanıtılan ekran altı kamera da olabilir ve böyle bir şey olursa Mi Mix 4‘ün 2020 yılı içinde satışa sunulacağını da rahatlıkla söyleyebiliriz.
  • Mor renkli Redmi K30 ise Galaxy S10 Plus benzeri ön kamerası ile karşımıza çıkacak.

Takdir edersiniz ki telefonların fiyatları ve teknik detayları ile ilgili bilgi henüz netlik kazanmış değil ama Xiaomi‘nin Pocophone 2 serisinde Snapdragon 855+ kullanacağı daha önceden doğrulanmış bir detaydı. Redmi K30 ise en uygun fiyatlı 5G amiral gemisi olacak gibi görünüyor. Burada en büyük soru işareti ise Mi Mix 4 modelinde.

10 Aralık tarihini heyecanla bekliyoruz. Bakalım Çinli üretici bize  ne gibi sürprizler hazırlayacak?

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.