Akıllı Telefon Kasım 20, 2019 21:00

Google Play Store en güncel versiyonu yükleyin!

Google Play Store en güncel versiyonu yükleyin!

Google Play Store için yeni bir güncelleme başladı. Google resmi uygulama mağazasında bazen gözler görülür bazen de sistem altyapısında önemli iyileştirmelerin sağlandığı yeni versiyonlar yayınlıyor.

Dilerseniz yeni sürümün otomatik olarak telefonunuza yüklenmesini beklersiniz, ya da yeni APK sürümünü haberimizin devamında indirip yükleyebilirsiniz. Güncellemeyle birlikte uygulama 17.5.18 numaralı sürüme yükseltildi. Gözle görülür bir değişiklik olmasa da, uygulama altyapısında önemli düzeltmelerin yapıldığı belirtiliyor.

Google Play‘in yeni sürümünün telefonunuza ya da tabletinize otomatik olarak yüklenmesini bekleyebilir ya da yeni APK’yı haberimizin devamında indirip yükleme işlemini hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Google Play Store APK yükleme

Play Store> Ayarlar> Play Store sürümü” yolunu izleyerek mağazanın sürüm numarasına göz atabilirsiniz. Uygulamanın daha önceki sürümlerinden birine sahipseniz mevcut güncellemeyi yüklemenizi öneriyoruz.

Alt bölümdeki link aracılığıyla Google Play’in 17.5.18 numaralı sürüme ait APK dosyasını indirip kurabilirsiniz.  Yükleme işlemi öncesi “Ayarlar> Güvenlik >  Bilinmeyen kaynaklar” sekmesini aktif duruma getirmeyi unutmayın ya da yükleme esnasında bunu aktif edebilirsiniz.

Google Play 17.5.18 APK indir

Alternatif link için tıklayın!

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.