Ana sayfa » Mobil » Xiaomi Mi Geliştirici Konferansı başlıyor! Yeni ne var?

Xiaomi Mi Geliştirici Konferansı başlıyor! Yeni ne var?

Xiaomi Mi Geliştirici Konferansı başlıyor! Yeni ne var?

Yarın yani 19 Kasım tarihinde başlayacak ve 21 Kasım tarihinde bitecek olan Mi Geliştirici Konferansı sırasında neler tanıtılacak?

Çinli üretici Xiaomi için önemli bir organizasyon başlamak üzere. Google, Apple, Samsung ve Huawei gibi Xiaomi‘nin de Mi Geliştirici Konferansı düzenlemesi firmanın mobil pazara bakışını da gösteriyor. Son dönemde vizyon tarafında büyük bir gelişim ortaya koyan ve Hugo Barra ile başlanan süreçte yapılmaya başlanan bu konferans sırasında ne tanıtılacak oldukça merak ediliyor.

Bugün konferans için sızdırılan bir görsel ortaya çıktı. Görsele baktığımızda Xiaomi‘nin yeni ve eski ürünlerini görüyoruz. Peki bu etkinlik kapsamında yeni ne tanıtılacak?

Henüz net bilgiler sızdırılmış değil ama Xiaomi’nin yazılım ve TV tarafında yeni ürünler tanıtacağı Çinli kaynaklar tarafından dile getiriliyor. Bununla birlikte Xiaomi‘nin ev içi multi medya ve güvenlik ürünlerini de tanıtacağı gelen bilgiler arasında.

Yeni bir telefon tanıtımı gelir mi bu bir muamma. Herkesin beklediği Xiaomi Mi Mix 4 serisi gelecek mi derseniz biraz zor çünkü Xiaomi, bu konuda hiç bilgi sızdırmadı. Normalde telefon tanıtımları öncesi Xiaomi birçok bilgiyi paylaşırdı. Yine de ne olacağı belli olmaz. Xiaomi son anda yeni bir telefon tanıtımı da gerçekleştirebilir.

19 Kasım – 21 Kasım tarihleri arasında yapılacak olan bu buluşmada tanıtılacak ürünler ile ilgili sizlere bilgi aktarmaya devam edeceğiz.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.