Mobil Kasım 13, 2019 17:30

Instagram TikTok oldu! Bir buraya el atmamıştın Mark [Video]

Instagram TikTok özelliğini test etmeye başladı. Peki teste başlanan özellik ne? Instagram sevenleri piste alalım. Bu güncellemeyi çok seveceksiniz...
Instagram TikTok oldu! Bir buraya el atmamıştın Mark [Video]

Ülkemizde son dönemde en çok kullanılan sosyal ağ Instagram oldu. Bunun sebebi nedir bilinmez ama sosyal medya hayatımıza daha fazla girmeye başladı. Instagram, nerede iyi bir sosyal ağ görse onun özelliklerini kendi bünyesine kopyalama ile ünlenen bir uygulama haline geldi. Kısa süre içinde Twitter gibi iletilerin de sınırlı karaktere bağlanmasını bekliyoruz. Daha önce Snapchat uygulamasından aldığı yüz efektlerini ciddi anlamda geliştiren Mark ve arkadaşları bugün de TikTok uygulamasının en sevilen özelliğini getirmeye hazırlanıyor. Instagram TikTok benzeri video editleme aracını bizlere sunacak ve kendi videolarımızı program üzerinden editleme, ses ekleme, hızlandırma ya da yavaşlatma imkanı sağlayacak. Nasıl mı? İşte böyle…

Güncelleme bugün itibariyle Brezilya‘da başladı ve kısa süre içinde bu güncellemenin globalde de dağıtıma sunulacağını düşünüyoruz. Instagram son dönemde bir şeyler yaratmak yerine olanı almak üzerine kurulu bir dönemden geçiyor. Bu da aslına bakarsanız tepki topluyor. Dünyanın en büyük alışveriş sitesi konumuna yükselen sosyal ağlar ülkemizde de çığ gibi büyüyor ve hem genç yaş hemde ilerki yaşlarda birçok kullanıcı sosyal ağlara giriyor.

Önümüzdeki gün sizinle sosyal ağlarda nasıl kandırıldığımız ile ilgili bir video paylaşacağız. Bakalım 9.500 TL’lik montu 150 TL’ye alabilmiş miyiz?

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.