Güncel Teknoloji Haberleri Kasım 10, 2019 15:00

Pocophone F2 cephesinde heyecanlandıran gelişme

Pocophone F2 cephesinde heyecanlandıran gelişme

Uygun fiyatlı bir tepe model telefon almak isteyenlerin sabırsızlıkla beklediği telefondan biri olan Pocophone F2 cephesinden önemli bilgiler geldi.

Gelecek ay, gelecek hafta bugün yarın derken Pocophone’nun ikinci nesil telefonu bizleri iyi sabırsızlandırmaya başladı. Son gelişmeler telefonun aralık ayı içerisinde tanıtılacağı gösteriyor. Bu bilgileri Hintli bir kaynak telefonun ekranı boyutu ve bellek seçeneklerini de ortaya koyuyor.

Pocophone F2 uygun fiyatlı olacak

6.4 inç büyüklüğünde Full HD + çözünürlüklü ekrana sahip olacak telefona beklendiği gibi Snapdragon 855 Plus işlemcisi güç verecek. 6GB RAM + 64GB ve 6GB RAM + 128GB bellek seçenekleriyle çıkış yapacak telefonun Snapdragon 855+ işlemcili en ucuz telefon olacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Gelelim bir diğer önemli ayrıntıya. Kısa süre önce sızan bazı görüntülerde Poco F2’nin Redmi K20 serisine benzer bir yapıya sahip olacağı iddia edildi. Söz konusu kaynak ise ikinci nesil Pocophone telefonda ekrana gömülü kamera tasarım anlayışının benimseneceğini belirtiyor.

Arkada üçlü kameranın eşlik edeceği telefonda parmak izi tarayıcısı da yine arka bölüme konumlandırılacak. Gelecek ay tanıtılacak telefon hakkında gelişmeler yaşandıkça aktarmayı sürdüreceğiz.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.