Ana sayfa » Mobil » Motorola RAZR 2019 hayal kırıklığı olacak! Demedi demeyin

Motorola RAZR 2019 hayal kırıklığı olacak! Demedi demeyin

Motorola RAZR 2019 hayal kırıklığı olacak! Demedi demeyin

Bir süredir haberlerini yaptığımız Motorola RAZR 2019 13 Kasım tarihinde karşımıza çıkacak. Çıkacak ama telefon sanırız tam bir hayal kırıklığı olacak!

Motorola önce Google tarafından daha sonra da Lenovo tarafından satın alındı. Ülkemizde de faaliyet gösteren markalarda birisi olan Motorola yeni nesil katlanabilir ekranlı telefonu Motorola RAZR 2019 ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Biz teknoburada.net olarak katlanabilir ekranlı telefonların böyle bir tasarıma sahip olması gerektiğini uzun zamandır savunuyorduk ve istiridye tasarımına sahip katlanabilir ekranlı bir telefon ile karşılaşabileceğiz.

Bu noktada telefon tasarımsal olarak istediğimizi bize verse de donanım tarafında tam olarak isteğimizi karşılayamayacak gibi görünüyor. Zira bugün ortay çıkan görsellere baktığımızda telefonun ekranında bir çentik görüyoruz. Bu da oldukça saçma bir ayrıntı. Böyle bir telefon yapıp oraya çentik koymaya ne gerek vardı?

Önde bulunan küçük ekranın hemen üzerinde bir kamera bulunuyor ve bu ekran ile birlikte de selfie için bu kamera kullanılabilirdi. Üstteki çentikte ne olacak oldukça merak konusu. Zira hemen aşağıda ekranın bitti yerdeki kalın yerde parmak izini görüyoruz.

Bu donanımda bir telefona 1500 dolar verilir mi bunun da kararını sizlerin değerli takdirine bırakıyoruz…

  •  6,2-inç OLED 2142x876p HD+ çözünürlükte katlanabilir birinci ekran.
  • 800 x 600 piksel çözünürlükte ikinci ekran
  • Snapdragon 710 yonga seti
  • 64GB ve 128GB Hafıza seçenekleri
  • 4GB ve 6GB RAM gücü

13 Kasım tarihinde yeni nesil RAZR serisi ile tanışacağız. Bakalım telefon bize neler sunacak ve fiyatlandırma gerçekten de 1.500 dolar seviyesinde mi olacak?

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.