Ana sayfa » Mobil » Bütçe dostu Blackview A80 Pro gümbür gümbür geliyor

Bütçe dostu Blackview A80 Pro gümbür gümbür geliyor

Bütçe dostu Blackview A80 Pro gümbür gümbür geliyor

Bütçe dostu ve dayanıklılık iddiasında olan Blackview A80 Pro için resmi  onay ve lansman tarihi verildi. Telefonun tasarımı ve özellikleri açıklanmış durumda.

Son dönemde Xiaomi, Oppo derken, Çinli akıllı telefon üreticisi Blackview ismini sıkça  farklı telefon modelleriyle duyurmaya başladı. Önemli teknolojilere ev sahipliği yapan Blackview, geçtiğimiz günlerde YouTube üzerinden kısa tanıtım videosu yayınladı. Şirket, Blackview A80 Pro modelini 18 Kasım‘da telefon piyasasına süreceklerini açıkladılar.

Blackview A80 Pro‘da kullanılan arka dörtlü kameranın tasarım ve lenslerinin Sony tarafından yapıldığını özellikle vurgulayan Blackview yetkilileri, bu konuda da iddialı olduklarını belirtiyorlar.

Blackview A80 Pro Tasarımı ve Özellikleri

Fotoğraflardanda göreceğiniz gibi Blackview A80 Pro‘da su damlası çentiği olduğunu ve çerçevelerin oldukça ince olduğunu görmekteyiz. Renk seçeneklerine gelecek olursak kırmızı, mavi, yeşil ve siyah olarak sunulacak. Diğer özelliklere bakmak gerekirse;

  • Ekran: 6.39 inç Full HD+ AMOLED
  • RAM: 4 GB / 8GB
  • Arka kamera: Sony 13MP ana sensörü
  • Ön kamera: 8 Megapiksel
  • Batarya:  4680mAh
  • İşletim sistemi: Android Pie
  • Depolama:  64GB

Aynı zamanda küresel LTE bantlarını da destekleyen bu telefonu dünyanın her tarafında kullanabileceğiniz anlamına gelmekte. Diğer markalara nazaran bu telefon markası pek bilinmese de bu özelliklerde fiyat performans ürünü olacağını iddia eden Blackview yetkililerinin alacağı iyi veya kötü eleştiriyi 18 Kasım’da göreceğiz.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.