Ana sayfa » Güncel Teknoloji Haberleri » Nokia TV Flipkart ile satışa sunuluyor! Beklenti büyük ama

Nokia TV Flipkart ile satışa sunuluyor! Beklenti büyük ama

Nokia TV Flipkart ile satışa sunuluyor! Beklenti büyük ama

Dünyanın en büyük ikinci pazarına farklı bir ürün ile girmek isteyen Nokia TV pazarında kendine şans arayacak. İşte detaylar…

Nokia, dünyanın en büyük üreticisiyken Stephen Elop isimli adamın mükemmel! yöneticilik anlayışı ile batırıldı ve daha sonra da Microsoft‘a satıldı. Microsoft ise “öyle batmaz böyle batar” diyerek Nokia markasını ikinci kez “hiç” etti. Daha sonra HMD Global tarafından alınan Nokia markası hemen Android ekosistemine geçiş yaparak ardı ardına bombaları patlattı. Bir süredir ülkemizde sessiz bir dönem geçiren Nokia, global pazarda ise farklı ürünler ile yoluna devam etmek istiyor. Bugün gelen bir bilgiye göre Nokia TV pazarına resmen giriş yapıyor ve bir süredir üretim aşamasında olan yeni nesil akıllı televizyonlarını Hindistan pazarında Flipkart ile satışa sunmaya hazırlanıyor.

Bu televizyonların fiyatları ve teknik detayları henüz paylaşılmış değil ama yine gelen bilgilere göre Nokia Hindistan‘da bu televizyonları üretecek ve başta yine Hindistan‘da satacak. Hindistan televizyon pazarında şu anda Xiaomi tek hakim ve ardında da LG ve Samsung bu pazarı dolduruyor. Bu rakiplerinin karşısında Nokia’nın şansı olabilir mi bunu zaman içinde göreceğiz ama Flipkart isterse bu televizyonlar satılacaktır.

Yeni televizyonun global pazara satışını da düşünen Nokia‘nın kısa süre içinde tanıtacağı yeni nesil akıllı televizyonları hangi fiyat aralığından televizyonlarını satışa sunacağı ve nasıl paneller kullanacağı ise halen sır gibi saklanıyor.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.