Kasım 6, 2019 15:30

OPPO ColorOS 7 nasıl görünecek? İşte ilk görseller

Dün tanıtım tarihini açıkladığımız OPPO ColorOS 7 arayüzü ile ilgili bugün ilk görseller paylaşıldı. OPPO bir de video tanıtımı sızdırdı. İşte detaylar...
OPPO ColorOS 7 nasıl görünecek? İşte ilk görseller

OPPO geçtiğimiz yıl Kasım ayında ColorOS 6 tanıtımını yaptı ve bu tanıtım sonrasında pazara sunulan tüm telefonlarda ColorOS 6 güncellemesi bulundu. ColorOS 5 güncellemesi ile ülkemizde satışa sunulan OPPO RX17 Pro, OPPO RX17 Neo ve OPPO AX7ise Hindistan‘dan başlayan ColorOS 6 güncellemesine kavuştu. Dün yapılan bir duyuru ile OPPO 20 Kasım tarihinde yen arayüzü ColorOS 7 ile karşımıza çıkacak. Bugün ise OPPO ColorOS 7 arayüzünün nasıl görüneceği ile ilgili ilk görseller ortaya çıktı. Dilerseniz arayüz detaylarını sizlerle paylaşalım.

Açıkçası arayüzde görsel anlamda büyük bir değişiklik beklemek hata olacak. Bazı küçük nüanslar görüyoruz. Şarj animasyonunda bir fark dikkatimizi çekti. Anasayfa görünümü ve son uygulamalar görünümü ise neredeyse aynı. Ana ekran üzerinde hesap makinesinin çalışma özelliği de nihayet ekleniyor. Edge ekran panelinde ise daha fazla özelleştirme sunuluyor. Bu gerçekten de oldukça önemli bir güncelleme zira bunu eleştiriyorduk. İkonlar ise tamamen aynı. Bildirim panelinde ise yine çok büyük bir fark göremedik.

OPPO bugün Color OS 7 ile ilgili bir de video yayınladı. Yeni arayüzün detaylarını sızdıran bu videoya dikkatli baktığınızda yeni arayüzün performans tarafında büyük yenilikler sunacağını görüyoruz. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan yeni arayüzün

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.