Mobil Kasım 6, 2019 17:00

Galaxy S10 Plus çakması Huawei Nova 6 yeni rengi ile karşımızda

Bir süredir haberlerini paylaştığımız ve renklerini de ortaya çıkardığımız Huawei Nova 6 yeni rengi ile karşımızda. Bizce en güzel renk de bu olmuş...
Galaxy S10 Plus çakması Huawei Nova 6 yeni rengi ile karşımızda

Huawei‘nin Nova serisi akıllı telefonları ülkemizde Türk Telekom ile tanıdık. Daha sonra nedendir bilinmez Huawei ülkemiz pazarına bu modelleri getirmedi ama kullanıcıların bu model olan ilgisi de ortada. Honor serisinden daha kaliteli olan Nova ailesinin en yeni üyesi Huawei Nova 6 görsellerini daha önce sizlerle paylaştık ve telefonun 3 ana renk ile karşımıza çıkacağını duyurduk. Bugün ise yeni bir renk daha karşımıza çıktı.

Daha önce yayınladığımız görselde gri, mavi ve mor renklerini görmüştük ve bu renklere şimdi bir de kırmızı ekleniyor. Degrade geçişin olduğu kırmızı ve turuncu renk karşımı oldukça güzel görünüyor. Nova logosu ise oldukça ikonik bir şekilde karşımıza çıkıyor. En büyük tuhaflık ise Galaxy S10 Plus’da gördüğümüz ekran içindeki ön kamera delikleri. Bu tasarım neden tercih ediliyor anlamak mümkün değil.

5G versiyonunun 4oW şarj desteği ile gelmesi kesinleşen yeni telefon arkada dörtlü kamera ile gelecek ve güç tuşuna gömülü parmak izi sensörü de bizle eşlik edecek. Yonga seti tarafında ise tam bir bilinmezlik ve spekülatif haberler bulunuyor. Huawei’nin bu modelinde Google uygulamaları yüklü olup olmayacağı da tartışılıyor ama bize göre Huawei bu durumu aşacak ve yeni nesil akıllı telefonlarının tümünde Google uygulamalarını ekleyecek. Hatta yarın Huawei Mate 30 Pro‘ya da bu güncelleme verilirse şaşırmayın. Bizden söylemesi…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.