Ana sayfa » Mobil » LG Zaytung ile satışlarını arttırma peşinde! İşte viral

LG Zaytung ile satışlarını arttırma peşinde! İşte viral

LG Zaytung ile satışlarını arttırma peşinde! İşte viral

Bugün Instagram üzerinden gördüğümüz LG Zaytung viral reklam paylaşımı ile LG Q60 serisinin öne çıkartıldığını gördük. Peki bu viral doğru mu?

Güney Koreli üretici LG, yeni şeyler yapmaktan çekinmeyen bir üretici. İnovasyon tarafında ilk nesil LG G Flex ile bükülebilen, katlanabilen telefonların hayalini kurmamıza sebep olan üretici daha sonra deri kapaklı LG G4 ile de farklı materyalleri bizlere sundu. Bununla birlikte LG G5 ise takılıp çıkarılan aparatları ile bize modüler telefonların ne kadar gereksiz bir şey olduğunu ve kesinlikle bu tasarımı merak etmememiz gerektiğini gösterdi. İnovasyonlardan vazgeçmeyen LG, V10 serisi ile de ikinci ekran deneyimini bizlere sunmayı başardı. LG G6 ile mobil sektör ilk kez 18:9 ekran formatına ve HDR destekli ekranlara kavuştu. Belki bu yazdıklarımızı LG çalışanları bile bilmiyordur. Bugün ise LG Zaytung ile viral bir reklam çalışmasına başladı. İşte Zaytung’un yaptığı LG paylaşımı.

Peki bu doğru bir viral mi? Gelin değerlendirelim.

Telefonun fiyatı Turkcell‘de 2.499 TL ama farklı mağazalar ve online kanallardan 1.400 TL seviyelerinde bu ürünü bulabiliyorsunuz. 64GB Hafıza 3GB RAM gücündeki LG Q60 Helio P22 yonga seti ve 6,26 inç HD+ LCD ekranı ile birçok kişin ihtiyacını karşılayabilir diye düşünüyoruz. Turkcell fiyatının güncellenmediğini düşünüyoruz ama 1.400 seviyesi için oldukça iyi bir alternatif. Aynı ekran, aynı işlemci, aynı pil ve neredeyse tüm detayları ile aynı olan sadece 5 megapiksel geniş açı kamerası olamayan Casper VIA G4 ise şu anda 1.150 TL seviyelerinde satılıyor.

Amiral gemisi fiyatları abartı bir noktaya gelse de orta segment pazarı kıyasıya bir rekabet içinde. LG Q60 ise bizce de parasının karşılığını son kullanıcısına veriyor. Zaytung oldukça değerli bir marka ve LG’nin de Zaytung ile yaptığı bu viral hoşumuza gitti diyebiliriz.

Peki siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı aşağıdaki alanda bizlerle paylaşın lütfen…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.