Uncategorized Ekim 29, 2019 14:00

Yanlış alarm! Mi CC9 Pro değil Xiaomi Mi Note 10 olacak

Bugün ortaya atılan bir iddiaya göre 108 megapiksel kamera sensörüyle satılacak ilk telefonun Xiaomi Mi Note 10 olacak. İşte detaylar...
Yanlış alarm! Mi CC9 Pro değil Xiaomi Mi Note 10 olacak

Akıllı telefon pazarında yıl sonu yaklaştıkça hareket artıyor. Özellikle 11.11 etkinlikleri ve Noel arifesinde başlayacak olan toplu satışlar öncesinde üreticiler tüm silahlarını ortaya koymaya çalışırken 5 Kasım tarihinde 108 megapiksel kamerası ile Xiaomi Mi CC9 Pro ile tanışmaya hazırlanıyoruz. Henüz birkaç dakika önce yeni sızdırmacacı Mukul Sharma ortaya bir iddia attı ve 108 megapiksel kameraya sahip olacak ilk telefonun Xiaomi Mi Note 10 olacağını duyurdu.

Az önce de Xiaomi bir tweet attı ve bu bilgiyi doğruladı. Peki bu nasıl olacak? Anladığımız kadarıyla 5 Kasım tarihinden önce Xiaomi yeni nesil Mi Note 10 tanıtımı yapacak gibi görünüyor.

Xiaomi 108 megapiksel kamera sensörünü ilk olarak Mi Mix Alpha ile tanıttı. Bildiğiniz üzere Mi Mix Alpha‘nın satışına daha çok var ama 108 megapiksel kamera sensörünü Mi CC9 Pro‘dan önce Mi Note 10 serisinde göreceğiz. Ortaya çıkan 108 megapiksel fotoğrafın görüntüleri ise atılan bir tweet ile şöyle paylaşıldı.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.