Akıllı Telefon Ekim 20, 2019 19:00

Google Play Store en son sürümü yükleyin!

Google Play Store en son sürümü yükleyin!

Google, Android işletim sisteminin resmi uygulama mağazası olan Google Play Store ‘da bazen gözle görülür, bazen de sistem alt yapısında yenilikler sunulduğunu şahit oluyoruz. 

Teknoburada.net olarak en güncel Google Play versiyonlarını aktarmayı sürdürüyoruz. Haberimizin devamında kullanmakta olduğunuz Play Store’un ne kadar güncel olduğunu görebilirsiniz. Eski bir sürüm ise en son sürüme ait APK dosyasını indirip yükseltme yapabilirsiniz.

Google Play’in eski bir sürümü kullanıyorsanız basit bir yöntemle en güncel versiyonu indirip kurabilirsiniz. Haberimizin devamında yükleme talimatını bulabilirsiniz.

Google Play‘in yeni sürümünün telefonunuza ya da tabletinize otomatik olarak yüklenmesini bekleyebilir ya da yeni APK’yı haberimizin devamında indirip yükleme işlemini hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Google Play Store APK yükleme

Play Store> Ayarlar> Play Store sürümü” yolunu izleyerek mağazanın sürüm numarasına göz atabilirsiniz. Uygulamanın daha önceki sürümlerinden birine sahipseniz mevcut güncellemeyi yüklemenizi öneriyoruz.

Alt bölümdeki link aracılığıyla Google Play’in 17.1.16 numaralı sürüme ait APK dosyasını indirip kurabilirsiniz.  Yükleme işlemi öncesi “Ayarlar> Güvenlik >  Bilinmeyen kaynaklar” sekmesini aktif duruma getirmeyi unutmayın ya da yükleme esnasında bunu aktif edebilirsiniz.

Google Play 17.1.16 APK indir

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.