Mobil Ekim 17, 2019 15:00

Türkiye’de satılacak Vivo IQOO 2 tanıtım tarihi kesinleşti

Türkiye’de satılacak Vivo IQOO 2 tanıtım tarihi kesinleşti

Bir süredir haberlerini paylaştığımız Vivo IQOO 2 ile ilgili tanıtım tarihi nihayet kesinleşti. Peki donanım ne olacak? İşte ilk detaylar…

Vivo Türkiye pazarına resmi olarak girecek markalardan birisi oldu. Aslına bakarsanız OPPO‘nun girdiği ve başarılı olduğu pazarlara bir süre sonra Vivo‘nun da girmesi geleneksel BBK etkinliklerinden birisi haline geldi. Her iki üreticinin de girip başarılı olduğu pazarlara OnePlus‘ın da girmesi ise kaçınılmaz son. Vivo Türkiye Genel Müdürü Andy Liu duyurusunu yaptığımız gün müdür sosyal medyadan kendini silmiş olsa da büyük bir çalışma yürütüldüğünü biliyoruz. Vivo‘nun alt markası ya da aslına bakarsanız üst markası diyebileceğiniz IQOO ise markaya güç vermeye devam ediyor. Bir süredir bilgilerini paylaştığımız Vivo IQOO 2 tanıtım tarihi bugün yapılan bir duyuru ile kesinleşti.

Yayınlanan görsele baktığımızda Vivo yeni telefonunu 24 Ekim tarihinde yapacağı bir etkinlik ile tanıtacak. Daha önce paylaştığımız Geekbench testlerinde IQOO 2 tekli çekirdekten 3.516 puan çoklu çekirdekten de 11.262 puan almıştı. Bu rakamlarda bize telefonun Snapdragon 855 yonga seti ile geleceğini gösteriyor. Yani Snapdragon 855+ bu telefonda olmayacak. Bu bir eksik mi değil mi bununda takdirini sizlere bırakıyoruz ama Vivo‘nun bu tercihte bulunması biraz tuhaf.

Gelişmeler oldukça -ki olacak; paylaşmaya ve bilgileri her zaman olduğu gibi tarafsız bir şekilde size aktarmaya devam edeceğiz.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.