Ana sayfa » Mobil » OnePlus 7 Pro DxOMark puanı açıklandı! Örnek fotoğraflar da bizden

OnePlus 7 Pro DxOMark puanı açıklandı! Örnek fotoğraflar da bizden

OnePlus 7 Pro DxOMark puanı açıklandı! Örnek fotoğraflar da bizden

Herkesin merakla beklediği OnePlus 7 Pro DxOMark puanı resmen açıklandı. Zirvede nefesler tutuldu. Peki OnePlus 7 Pro kaç puan aldı?

DxOMark sitesinin eyyamlarından zaman içinde sizlere bahsettik ve bu durum hız kesmeden yoluna devam ediyor. Öğrendiğimiz kadarıyla DxOMark şirketlere fotoğraf tarafında bir danışmanlık veriyor ve telefonlarını da bu yönde test ediyor. Farklı yazılımlar için farklı testler sunan DxOMark‘ın güvenilirliği ise her geçen gün sorgulanıyor. Bir süredir testlerini gerçekleştirdiğimiz ve kısa süre içinde de incelemesini paylaşacağımız OnePlus 7 Pro DxOMark puanı bugün açıklandı.

Zirvede 121 puan ile Huawei Mate 30 Pro var. Hemen ardından 117 puan ile Samsung Galaxy Note 10 Plus 5G ve 116 puan ile Huawei Mate 30 geliyor. 116 puan ile üçüncülüğü paylaşan bir diğer telefon ise Samsung Galaxy S10 5G oluyor. Fiilen beşinci ama aslında dördüncü olan telefon ise 114 puan ile OnePlus 7 Pro oldu.

Ortaya çıkan sonuçlara göre OnePlus 7 Pro fotoğraf tarafından 122 puan alırken video tarafından ise 98 puan aldı. Video tarafında düşük aldığını düşünüyoruz. Zira telefonu test ediyoruz. Bu telefonda Super Stable Mode diye bir mod var. İncelemeyi izleyince şaşıracaksınız. Şimdi telefonun kamera donanımı paylaşalım ve önümüzdeki günlerde de telefonun kamera incelemesini sizlerle paylaşacağız…

Şimdi Genel Yayın Yönetmenimiz Mustafa KILIÇ’ın üstüne yattığımız ve geri göndermeyi düşünmediğimiz telefonu OnePlus 7 Pro ile çektiğimiz bazı görselleri sizlerle paylaşalım…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.