Ana sayfa » Mobil » Çin pazarında 200 dolar altı en iyi telefonlar! Ahh Ahhhh! Fiyatlara bak

Çin pazarında 200 dolar altı en iyi telefonlar! Ahh Ahhhh! Fiyatlara bak

Çin pazarında 200 dolar altı en iyi telefonlar! Ahh Ahhhh! Fiyatlara bak

Akıllı telefon fiyatları artarken Çin pazarında 200 dolar altı satılan telefonların en göze çarpanlarını sizler için derledik. Bu fiyatlara bu telefonlar…

Ülkemizde akıllı telefonların fiyatları her geçen gün artıyor ve anladığımız kadarıyla fiyatlar daha da artacak gibi görünüyor. Hatta bir süre sonra elimizdeki telefonu kaybetmeme derdine düşebiliriz diye düşünmeye başladık. Çin pazarında 200 dolar altı satılan birçok telefon var ve bizde bunları sizler için derlemek istedik. Açıkçasını söylemek gerekirse 200 dolar altı telefonların ülkemizde 2.000 TL3.000 TL seviyelerinde satışa sunulması ise trajikomik bir durum.

Liste iyiden kötüye gibi bir liste değildir…

Redmi Note 8

6,3 inç ekranı, Snapdragon 665 yonga seti ve farklı RAM / Hafıza seçenekleri ile karşımıza çıkan Redmi Note 8 bugün ülkemizde (64GB Hafıza + 4GB RAM) 2.100 TL seviyesinden “ithalatçı garantili” olarak satılmaya başladı.

Realme 5

Ülkemizde de kısa süre içinde satışa başlayacak olan Realme Türkiye pazarında ne bulacak bunu hep birlikte göreceğiz ama Redmi Note 8 gibi arkada 4 kamera teknolojisini bizlere sunan Realme 5 de aynen Redmi Note 8 gibi Snapdragon 665 yonga seti ile geldiğini hatırlatalım. Farklı RAM ve hafıza seçenekleri bu telefon içinde geçerli.

Meizu Note 9

Ülkemizde de satılan ve fiyatı ile oldukça rekabetçi olan geçtiğimiz günlerde geniş incelemesini yaptığımız Meizu Note 9 bu fiyat segmentinin en iddialı modellerinden birisi oluyor. Qualcomm Snapdragon 675 yonga seti ile açıkçası rakiplerine fark atıyor.

OPPO A5s

OPPO’nun orta segment pazarında en iddialı olduğu telefonlardan birisi olan OPPO A5s 12 nanometre üretim sürecine sahip Mediatek MT6765 Helio P35 yonga seti ile karşımıza çıkıyor. 4230 mAh pil gücü ile listemizde pil tarafında en iddialı model olan OPPO A5s ülkemizde de ciddi bir satış grafiği yakalamış durumda. Şu anda indirimler ile birlikte 32GB Hafızalı model 1389TL seviyesine gelen bu telefonu deneyimlemenizi de öneriyoruz.

Realme Q

Realme Türkiye pazarına girecek dedik ve Türkiye pazarında satışı oldukça muhtemel başka bir Realme telefonunu da bu listeye alalım. Realme Q Snapdragon 712 serisi yonga seti ile oldukça iddialı. Özellikle tasarım ve arkada bulunan 4 farklı kamerası ile öne çıkartılan telefonun ülkemizdeki satış fiyatını kısa süre içinde öğreneceğimizi düşünüyoruz.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.