Ana sayfa » Mobil » Motorola One Macro resmen göründü! Yakına gelin

Motorola One Macro resmen göründü! Yakına gelin

Motorola One Macro resmen göründü! Yakına gelin

Makro fotoğraflar sevenler için Motorola One Macro tam alınacak bir cihaz gibi görünüyor. Peki telefon bize ne sunuyor? İşte detaylar…

Motorola Türkiye pazarında sevilen markalardan birisidir. Marka ülkemiz pazarında iyi temsil edilemiyor ve bundan dolayı da ürünlerinin satışı gerçekleşmiyor. Bunun sebep ve sonuçlarını bir kenara bırakalım ve yarın yani 9 Ekim tarihinde tanıtılacak olan Motorola One Macro sızıntısına yakından bakalım.

Motorola One Macro

Motorola One Macro

Telefon adından da anlaşılacağı üzer makro fotoğraflar seven kişiler için özel bir sensör ile geliyor. 2 Megapiksel değerinde süper makro ile 2 santim yakından fotoğraflar çekebileceğimiz bu kamera sensörünü OPPO Reno 2 serisinde de deneyimleme imkanına kavuşmuştuk.

Telefonun arkasında 4 farklı kamera olduğunu görüyoruz. Tam arkada da Motorola logosunu görüyoruz. Önde ve arkada da parmak izi olmadığından dolayı telefonun yüz tanıma ve ekrandan parmak izi okuma sensörüne sahip olacağını söyleyebiliriz. Bununla birlikte ön kameranın da tam ekranın üzerine tam ortada olacağını ve telefonun da damla çentikli bir yapı ile karşımıza çıkacağını öngörebiliriz.

Telefon Geekbench testinde tekli çekirdekten 1.393 puan aldı ve çok çekirdek performansı ise 5.763 oldu. 4GB RAM ile gelecek telefonun hangi fiyat aralığına sahip olacağı telefonun satış başarısını da ortaya koyacaktır. Bakalım Motorola Türkiye bu telefonu Turkcell gibi güçlü bir operatör ile ülkemiz pazarında satışa sunabilecek mi?

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.