Güncel Teknoloji Haberleri Ekim 4, 2019 22:00

Casper Nirvana C400 inceleme! En ucuz, en şık, en kaliteli…

Yerli üretici Casper'ın malzeme kalitesi ile kendine aşık eden modeli Nirvana C400 inceleme videosu ile sizlerleyiz. Bu fiyata bu kalite... Şaşıracaksınız
Casper Nirvana C400 inceleme! En ucuz, en şık, en kaliteli…

Yerli üretici Casper son dönemde büyük bir değişim yaşıyor. Bunu hem ürünlerinde hem de profesyonel yönetim kadrosu ile ortaya koyan Casper yeni nesil Nirvana serisi ile de kalbimizi çalmayı başardı. Excalibur serisi ile üst segment pazarında ciddi bir fark ortaya koyan Casper alt segment laptop pazarında da malzeme kalitesi ile bu segmenti de bir üst segmente taşımayı başarıyor. Yekpare alüminyum kasadan oluşan Nirvana C400 inceleme videosu ile sizlerleyiz. Bugün itibariyle 2.400 TL seviyesinde satılan 120GB SSD‘li model birçok kişinin tam istediği ürün olmayı başarıyor.

14 inç boyutunda TN LED ekran ile beklentimizi bu fiyatta karşılayan Nirvana c400 çerçevesiz tasarımı ve genel malzeme kalitesi ile kesinlikle değerlendirilmesi gereken bir ürün. Casper Nirvana C400 klavye tarafında rahat bir kullanım sunarken oldukça geniş touchpad’i ile de beğenimizi kazandı. Hoparlör ve klavyenin geri tepkime süresinin iyileştirilmesi ile Apple MacBook Air seviyesine bu dizüstü bilgisayarın çıkabileceğini düşünüyoruz. 

İncelemeye geçmeden önce ürünün teknik detaylarını kısaca hatırlatalım…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.