Uncategorized Ekim 3, 2019 17:30

Realme X2 Pro şarj olma gücü ile rekor kıracak!

Merakala beklenen ve ülkemizde de satışına kesin gözüyle bakılan Realme X2 Pro hızlı şarj konusunda rakipsiz olacak. İşte detaylar...
Realme X2 Pro şarj olma gücü ile rekor kıracak!

OPPO‘nun alt markası olarak yola çıkan Realme Hindistan pazarında öylesine büyük bir başarı yakaladı ki; geçtiğimiz gün 1 gün içinde 1 milyon telefon satışı gerçekleştirmeyi başardı. Geçtiğimiz ay itibariyle Hindistan pazarının %41,5’lik kısmına hakim olması ile büyük bir çıtayı da aştı. Zira hiçbir OPPO yöneticisi Tony Chen de dahil olmak üzere böyle bir başarı beklemiyordu. Realme‘nin amiral gemisi yok eleştirileri şirkete yöneltiliyordu ve bu eleştirilere Realme X2 Pro ile cevap verilecek gibi görülüyor.

Bir süredir haberlerini yaptığımız X2 Pro bize ne sunacak bunu kısa bir süre içinde öğreneceğiz. Telefonun bu ay içinde tanıtılması beklenirken bugün oldukça önemli bir detay üretici tarafından paylaşıldı.

Görünen o ki; OPPO Super VOOC hızlı şarj desteği OPPO Rx17 Pro ve OPPO Find X Lamborghini Edition modellerinden sonra Realme‘nin yeni nesil amiral gemisi X2 Pro‘da da kullanılacak. Bunun sebebinin ise OPPO‘nun 65’W değerindeki dünyanın en hızlı şarj gücü Super VOOC 2.0 desteğini OPPO Ace ile tanıtacak olması diyebiliriz.

Snapdragon 855+ yongas eti ve 64GB kamera sensörü ve 90Hz tarama hızına sahip yeni telefon bize ne sunacak bundan ziyade telefonun fiyatını ciddi anlamda merak ediyoruz. OPPO ve Realme orta segment pazarını ciddi anlamda domine ederken Realme Türkiye pazarında ne yapacak bunu da kısa süre içinde öğreneceğiz…

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.