Akıllı Telefon Ekim 3, 2019 19:00

Google Play Store en son sürümü yükleyin!

Google Play Store en son sürümü yükleyin!

Google, Android işletim sisteminin resmi uygulama mağazası olan Google Play Store ‘da bazen gözle görülür, bazen de sistem alt yapısında yenilikler sunuyor. Peki kullandığınız Google Play ne kadar güncel? Bunu öğrenebilir ve Google Play’in eski bir sürümü kullanıyorsanız basit bir yöntemle en güncel versiyonu indirip kurabilirsiniz.

Son olarak Ayarlar kısmında Google Play tercihlerinde Google’ın bazı yenilikler sunduğunu görüyoruz. Burada artık istek listenizi temizleyebilir, beta programlardan ayrılabilir, yaklaşan etkinliklerin kaydını iptal edebilir ya da uygulama / oyun ön kayıtlarını iptal edebilirsiniz.

Google Play‘in yeni sürümünün telefonunuza ya da tabletinize otomatik olarak yüklenmesini bekleyebilir ya da yeni APK’yı haberimizin devamında indirip yükleme işlemini hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Google Play Store APK yükleme

“Play Store> Ayarlar> Play Store sürümü” yolunu izleyerek mağazanın sürüm numarasına göz atabilirsiniz. Uygulamanın daha önceki sürümlerinden birine sahipseniz mevcut güncellemeyi yüklemenizi öneriyoruz.

Alt bölümdeki link aracılığıyla Google Play’in 16.9.10 numaralı sürüme ait APK dosyasını indirip kurabilirsiniz.  Yükleme işlemi öncesi “Ayarlar> Güvenlik >  Bilinmeyen kaynaklar” sekmesini aktif duruma getirmeyi unutmayın ya da yükleme esnasında bunu aktif edebilirsiniz.

Google Play 16.9.10 APK indir

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.