Mobil Ekim 1, 2019 13:00

Huawei Instagram hesabından ilginç paylaşım!

Huawei Instagram hesabından ilginç paylaşım!

Dün Huawei hesabından paylaşılan bir görselden sonra Huawei Instagram sayfasının başındaki arkadaşın karışık bir ilişki içinde olduğunu anladık…

Akıllı telefon pazarında rekabet kıyasıya sürerken üreticilerin sosyal medya hesapları da birbirleri ile ciddi bir yarış içindeler. Son dönemde üreticilerin sosyal medya hesaplarından kullanıcılardan gelen fotoğrafları da paylaştıklarını görüyoruz. Bu oldukça güzel bir durum zira birçok kullanıcı da fotoğrafları çıksın diye ciddi anlamda prodüksiyonlu fotoğraflar çekmeye başlıyorlar. Bu işi en iyi yapan üreticilerin başında ise kesinlikle Huawei geliyor ve oldukça iyi izleyici fotoğrafları paylaşıyorlar. Bugün Huawei Instagram adresinden bir görsel paylaşıldı ve biz de bu görseli oldukça tuhaf bulduk. Görseli paylaşalım ve yorumları da sizlere bırakalım.

Biz her görüşe, her inanışa, her yaşayışa ve her türlü cinsel tercihe saygı duyan bir yayınız ve bu konuda kesinlikle ayrımcılık yapmak gibi bir tutum içinde de değiliz. Hatta You Me Her dizisini de oldukça seviyor ve eğlenceli buluyoruz ama bu görsel bizi oldukça şaşırttı.

Instagram hesaplarının yönetimi ile ilgili ciddi bir bilgi içindeyiz ve bu konuda da eğitimler veriyoruz. Bu görsel bizim eğitimlerde asla kullanmayın dediğimiz cinsiyetçi fotoğraflar arasında olan bir fotoğraf. Bu görsel dünyanın en büyük şirketlerinin birisi olan Huawei tarafından nasıl kullanıldı ve bunun amacı neydi bilemiyoruz ama Çin gibi kapalı bir toplumun yasak olan sosyal medyasından bu paylaşımın yapılması bize biraz tuhaf geldi.

Peki siz bu görsel ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı aşağıdaki alanda bizlerle paylaşın. Sizlerin görüşlerini de ciddi anlamda merak ediyoruz…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.