Ana sayfa » Akıllı Telefon » OPPO Reno Ace dopdolu bir telefon olacak! İşte telefonun özellikleri

OPPO Reno Ace dopdolu bir telefon olacak! İşte telefonun özellikleri

OPPO Reno Ace dopdolu bir telefon olacak! İşte telefonun özellikleri

Bir süredir bazı sızıntılar eşliğinde karşımıza çıkan OPPO Reno Ace görünüşe bakılırsa beklenenden daha iyi bir telefon olacak. 65 watt hızlı şarj teknolojisiyle birlikte dünyanın en hızlı şarj olan telefonu unvanını alacak olan Reno Ace, şirketten yapılan açıklamaya göre ekim ayı içerisinde tanıtılacak.

OPPO Reno Ace özellikleri

10 Ekim tarihinde Çin’de tanıtılacak Reno Ace modelinde 4.000 mAh büyüklüğünde bir pil yer alacak. 65 watt hızlı şarj teknolojisiyle birlikte bu pil sadece 28 dakika içerisinde yüzde yüz seviyeye ulaşacak. Hızlı şarj konusunda zaten en iyi olan OPPO, 65 watt ile birlikte rakipleriyle arayı daha da açacak.

Çin’de TENAA belgelendirme kuruluşunca onaylanan telefonun bazı teknik özellikleri şimdiden belli olmuş durumda. 6.5 inç büyüklüğünde 2400 x 1800 piksel çözünürlüklü AMOLED ekranın eşlik edeceği telefonda beklendiği Snapdragon 855 Plus işlemcisi güç verecek.

Reno Ace’ın arka tarafında dört kamera yer alacak. Kameralar 48 megapiksel, 13 megapiksel, 8 megapikse ve 2 megapkisel çözünürlüğünde görünüyor. Henüz net değil ancak ana kameraya eşlik edecek sensölerin geniş açılı, telefoto ve derinlik şeklinde olması bekleniyor. 16 megapiksel çözünürlüğünde olan ön kamera önceki birçok Reno serisi telefon gibi bir kez daha pop up yani açılır vaziyette olacak.

Android 9 Pie sürümüyle çıkış yapacak telefonun bellek birimi ise 12GB RAM + 256GB dahili depolama şeklinde görünüyor.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.