Ana sayfa » Akıllı Telefon » OPPO Reno Ace en hızlı şarj olacak telefonun tanıtım tarihi açıklandı

OPPO Reno Ace en hızlı şarj olacak telefonun tanıtım tarihi açıklandı

OPPO Reno Ace en hızlı şarj olacak telefonun tanıtım tarihi açıklandı

OPPO Reno Ace gelen bilgilere bakılırsa mobil dünyasındaki özel telefonlardan biri olacak. Son olarak telefonun tanıtım tarihi açıklandı.

Güvenilir bir kaynak Reno Ace’ın 10 Ekim tarihine tanıtılacağını gösteren bir poster yayınladı. OPPO yetkilileri de daha önce ekim ayını onayladı ancak, net bir tarih vermekten kaçındılar.

OPPO Reno Ace şarj konusunda rakipsiz olacak

Reno Ace’ı özel kılan 65 watt hızlı şarj teknolojisine sahip olması. Mevcut durumda 50 / 55 watt gücünde bazı telefonlar mevcut, fakat Reno Ace 65 watt güçle şarj süreci daha da kısaltacak. 50 watt SuperVOOC hızlı şarj teknolojisi, OPPO Find X Lamborghini Edition’ın 3.400 mAh büyüklüğünde olan pilini 35 dakikada  % 0’dan % 100’e şarj edebiliyor. 65 watt ile bu süre daha da kısalacak; ya da daha büyük bir pil kullanılması durumunda benzer şarj süreleri elde edilecek.

Reno Ace ayrıca şirketin 90 Hz ekrana sahip ilk telefonu olacak. 5G versiyonu da olacak telefonda Qualcomm’un amiral gemi işlemcisi olan Snapdragon 855 / 855 Plus’ın güç vermesi bekleniyor.

8GB RAM + 256GB Hafıza gelecek olan telefonun arka tarafında dört kamera yer alacağı iddia ediliyor. Zoom yetenekleriyle ön plana çıkacak telefonda ön kamera bir kez daha açılır halde karşımıza çıkacak.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.