Mobil Eylül 12, 2019 18:00

Xiaomi’nin Amazfit Smart Sports Watch 3 satışa sunuldu

Xiaomi’nin Amazfit Smart Sports Watch 3 satışa sunuldu

Xiaomi’nin en pahalı giyilebilir ürünü Amazfit Smart Sports Watch 3 bugün resmen satışa sunuldu. Ülkemizde de satılacak saatin fiyatı ne kadar oldu?

Xiaomi‘nin alt şirketi Huami tarafından yapılan ve büyük satış rakamlarına ulaşan Amazfit akıllı saatlerin en yenisi Amazfit Smart Sports Watch 3 bugün ilk kez satışa sunuldu. Ülkemizde de ciddi bir hayran kesimi olan bu akıllı saatlerin en önemli özelliğinin ise inanılmaz bir şarj performansı sunabilmesi oluyor. Apple ve Samsung gibi markaların akıllı saatlerini 3 -4 gün arasında kullanabilirken iki farklı kullanım senaryosu sunan üçüncü nesil Amazfit Smart Sports ise 11 gün ile 14 gün arasında şarj süresi sunması ile öne çıkıyor.

Bugün 180 dolar fiyattan satışa sunulan saat, Xiaomi‘nin de en pahalı giyilebilir ürünü olması ile öne çıkıyor. 1.34 inç JDI yapımı 320×320 OLED ekrana sahip yeni nesil akıllı saat 4GB Hafıza ve 512MB RAM ile geliyor. Tasarımı ile Samsung Gear 3 serisine benzettiğimiz üründe yanda bulunan 2 tuş ise oldukça kullanışlı bir yapı sunuyor.

Huami Amazfit 3, daha öncede söylediğimiz gibi iki farklı modda çalışabiliyor. Maksimum performans modunda, ekran parlaklığı artıyor ve 19 farklı fiziksel aktivite takibi de dahil olmak üzere tüm fonksiyonlar açılıyor. Tabii bu kadar özellik açılınca pil ömrü de yaklaşık 7 seviyelerine düşüyor. İkinci modda ise temel yetenekler ve 11 farklı fiziksel aktivite ile kalp atış hızı sensörünün yanı sıra bildirimleri ve NFC ödemelerini yapabilme gibi temel özellikler sunuluyor ve pil süresi böylece 2 haftaya kadar çıkabiliyor.

Bakalım ürün ülkemiz pazarında ne kadara satılacak?

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.