19 Ocak 2020 Pazar
Ana sayfa » Mobil » Apple website neden kapandı? Neyin peşindesin Apple Bey?
Apple website neden kapandı? Neyin peşindesin Apple Bey?

Apple website neden kapandı? Neyin peşindesin Apple Bey?

Az önce haber yazmak için açtığımız Apple website tarafında bizlere hizmet sunmuyor. Peki bunun sebebi ne? Tam lansman öncesi Apple siteyi neden kapattı?

Az önce iPhone 11 Türkiye haberini yazmak için sayfayı açtığımızda referans bilgiler almak için Apple Türkiye ve Apple Amerika sitelerini açmak istedik ama Apple website tarafında şu anda bir güncelleme yaptığını belirten bir mesaj ile karşılaştık. Peki bu ne anlama geliyor? Apple şu anda neyi güncelliyor?

Açıkçası buna kesin bir cevap vermek mümkün değil ama Apple hem iPhone’lar hem de bunların fiyatlandırmaları tarafında bir güncelleme yapıyor diye düşünüyoruz. Hatırlarsanız geçtiğimiz yıl Apple, iPhone lansmanında bir anda geçtiğimiz yılın telefonu iPhone X satışlarını bir anda durdurmuştu. Peki bu yıl Apple neyin satışını durduracak.

Bugün paylaştığımız bir haberde Apple satışlarının düştüğünü söyledik ve bu süreçte en çok satılan telefonlarında da iPhone XR, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus olduğunu belirttik. Yani bizim düşüncemize göre Apple bu telefonların satışlarını durdurmayacaktır. Apple pek tercih edilmeyen ve satışlarda hep geride kalan iPhone XS satışını durdurabilir. Bunu birkaç saat içinde kesin olarak öğreneceğiz.

Yeni nesil iPhone 11 ile ilgili tüm detayları sizlerle paylaştık ve fiyat tarafında da tahminlerimizi aktardık. Apple bugün bizce ciddi bir sınavdan geçecek. Son dönemde hiçbir inovasyon ortaya koyamayan Apple bakalım bize ne tanıtacak?