19 Ocak 2020 Pazar
Ana sayfa » Apple » Apple Watch 5 tanıtıldı! Yeni ne var? Fiyat ne?
Apple Watch 5 tanıtıldı! Yeni ne var? Fiyat ne?

Apple Watch 5 tanıtıldı! Yeni ne var? Fiyat ne?

Apple az önce yaptığı lansmanda yeni nesil iPhone’dan önce yeni nesil Apple Watch 5 tanıtımı gerçekleştirildi. Peki yeni ne var? Fiyat ne?

Apple az önce gerçekleşen etkinlik ile yeni nesil akıllı saati Apple Watch 5 tanıtımını gerçekleştirdi. Bununla birlikte en önemli yenilik olarak ekran her zaman açık özelliğini yeni nesil saate getirdi. Saat ile ilgili bir diğer yenilik ise pusula. Artık şehir içinde kaybolma ya da çıktığınız binanın yüksekliğini de görebileceksiniz. Bu özellikler geçtiğimiz yıl Samsung Galaxy Watch ile tanıtılan özellikler bununda altını çizelim.

Yeni nesil Apple Watch sizin düşmenizi algılayarak özel olarak atadığınız kişiyi ve acil servisi kendisi aryabilecek. Bu özellik LTE modelde olacak ama bu model ülkemize gelmiyor. % geri dönüşümlü alüminyumdan yapılarak, titanyum modelde paslanmaz çelik sistemine entegre ediliyor.

Titanyum ve seramik modelleri nihayet Apple Watch ekleniyor. Hermes kayışlar ile zenginliğinize zenginlik katabileceksiniz. Fiyatta açıklandı 399 dolar ve 499 dolar olarak açıklandı. Apple Watch 3 199 dolara geriledi. Bu arada 499 dolar olan modelin LTE versiyonu olduğunu belirtelim. 5. Nesil Apple Watch ülkemiz pazarında ne kadar mı satılacak? Şu anda fiyatlar Apple Türkiye tarafından güncelleniyor ve fiyatlara her zaman olduğu gibi ulaşamıyoruz.

Bakalım iPhone 11 ailesi bize ne sunacak? Şimdi lansmanın en heyecanlı yerini sizlere aktaralım. Çünkü iPhone 11 tanıtımı başladı…