Ana sayfa » Akıllı Telefon » Huawei EMUI 10 için nasıl kayıt olunur, güncelleme nasıl indirilir?

Huawei EMUI 10 için nasıl kayıt olunur, güncelleme nasıl indirilir?

Huawei EMUI 10 için nasıl kayıt olunur, güncelleme nasıl indirilir?

Huawei EMUI 10 Beta programı resmen başladı. İlk olarak P30 ve P30 Pro için başlatılan beta programına çok yakında Mate 20, Mate 20 Pro, Mate 20 X (4G), Mate 20 RS RS Porsche Design, Honor 20 serisi, Honor V20 ve Honor Magic 2 modelleri de dahil edilecek.

Huawei EMUI 10 beta P30 serisi için başladı

Huawei, IFA 2019’da gerçekleştirdiği basın etkinliğinde P30 serisinin yeni renk seçeneklerini duyurmakla kalmadı, telefonlar için EMUI10 beta programının da başladığını bildirdi. Şu an gönüllü kullanıcılar Huawei Beta uygulaması aracılığıyla Android 10 tabanlı EMUI10 sürümünü test etmeye başladılar.

Bu haberimizde EMUI 10 için nasıl beta kullanıcısı olabileceğinizi ve güncellemeyi nasıl indirebileceğinizi anlatmaya çalışacağız.

Huawei, beta programı ile birlikte kullanıcılardan gelecek hata raporları sayesinde güncellemeyi en hızlı şekilde hazır hale getirmeyi hedefliyor. Dolayısıyla beta programında günlük kullanım deneyiminizi etkileyecek hatalarla karşılaşmanız mümkün. Kayıt olmadan bu hatırlatmayı yapalım. EMUI 10 beta programında karşılaştığınız hataları rapor sayfasında hata bölümünde detaylandırıp Huawei’ye gönderebilirsiniz.

  1. Öncelikle Huawei Beta uygulamasını başlatıp, şartları ve koşulları kabul edin.
  2. Huawei ID ile giriş yapmanız gerekiyor. Eğer Huawei ID yoksa telefon numaranız veya eposta adresiniz ile başvurunuz.
  3. Uygulamayı başlat> Giriş> “Kişisel” bölümünü seçiniz> “Projeye katıl”> “Mevcut projeler” yolunu izleyerek EMUI 10 Beta projesine kayıt yaptıracaksınız.
  4. Bu işlem bittikten sonra kısa süre içerisinde OTA (şebeke) üzerinden güncellemeyi alacaksınız.
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.